ua en pl ru 
ВІДЕО

Італійський співак показав у своєму кліпі Луцьк!

Італійський співак Альфонсо Олівер написав пісню, яку присвятив Україні. У кліпі на композицію чоловік показує й обласний центр Волині.

 

Пісня «Ми переможемо» розповідає про необхідність боротьби за свої мрії. Натхненний подіями в Україні, італієць протягом цього літа мандрував різними містами, – від Львова та Луцька до Одеси та Полтави, а своє захоплення побаченим виклав у кліпі на композицію. Відеокліпом чоловік поділився на власному каналі у YouTube. 

Альфонсо співає про важливість втілювати свої мрії, не здаватися та завжди рухатися вперед, попри різні несприятливі обставини. Романтична композиція є подякою співака українцям і Україні за красу, яка до глибини душі його вразила. Про це йдеться у дописі під відео. Також повідомляють, що Альфонсо Олівер планує надалі писати пісні для України та відкривати красоти нашої країни італійській публіці, створюючи водночас нові містки між Україною та Італією.

 «Більша частина італійців асоціюють Україну лише з красивими жінками та війною» - каже Альфонсо - «Коли я приїхав сюди, то побачив зовсім іншу картину. Україна - це розвинена держава з багатою культурною спадщиною, дружнім народом і смачною кухнею. Однак, протягом туру по Україні мене вразив той факт, що у багатьох регіонах країни люди не спілкуються рідною мовою».

Джерело: ТаблоїдВолині.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: