ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • Ми це зробили! Ми відкрили першу та єдину еко-ялинку в Луцьку

  Ми це зробили! Ми відкрили першу та єдину еко-ялинку в Луцьку

  КП «Центр туристичної інформації та послуг» разом зі своїми друзями ВОГО "Твори добро" та ГО "Пятерня" прикрасили найвищу ялинку в Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

 • Як ми дарували нове життя старим лампочкам

  Як ми дарували нове життя старим лампочкам

  Під час майстер-класу, який відбувся у суботу, 13 грудня, кожен зміг навчитись перетворювати непотрібні на перший погляд речі у маленькі витвори мистецтва.

 • ЛУЦЬК - білосніжний

  ЛУЦЬК - білосніжний

 • В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

  В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

  8 листопада відбулося відкриття другого у Луцьку пункту велопрокату. Подія зібрала на одному майданчику любителів велоспорту, прихильників здорового способу життя та охочих активно провести вільний час.

 • Довоєнний Луцьк з висоти польоту птаха

  Довоєнний Луцьк з висоти польоту птаха

  Дивитися на місто з висоти завжди цікаво, бо бачиш знайомі вулиці і цілі квартали під зовсім іншим кутом, запевняє ВолиньPost. Проте не менш цікаво дізнатися, як виглядали ці самі вулиці і навіть будинки 100 років тому.

 • Луцьк з висоти старовинних веж

  Луцьк з висоти старовинних веж

  ВолиньPost показав Луцьк з висоти старовинних храмів.

 • Польські фотомитці покажуть красу Луцька та України своїм співвітчизникам

  Польські фотомитці покажуть красу Луцька та України своїм співвітчизникам

  У рамках проекту "Спільна мережа співпраці у сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння", який реалізовується у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства, у Луцьку відбувається фотопленер "Слідами польськості". Представники Жешувської спілки фотографів відвідають міста Західної України. Зокрема, 21 жовтня вони працювали у Луцьку і фотографували архітектурні пам'ятки та краєвиди міста.

 • У Луцьку відкрилася виставка «Портрети правителів та відомих діячів Великого князівства Литовського»

  У Луцьку відкрилася виставка «Портрети правителів та відомих діячів Великого князівства Литовського»

  У Художньому музеї міста Луцька відбулося відкриття виставки литовського художника Артураса Слапшиса «Портрети правителів та відомих діячів Великого князівства Литовського», приуроченої до 585-ої річниці З’їзду європейських монархів у Луцьку, за участі голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, голови обласної ради Валентина Вітра, міського голови Миколи Романюка, делегації литовських митців.

 • Відбулась перша заміська велопрогулянка!

  Відбулась перша заміська велопрогулянка!

  Ми продовжили святкування Міжнародного дня туризму та поїхали за місто =)

 • Прогулянка Старим Луцьком

  Прогулянка Старим Луцьком

  27 вересня, у Всесвітній день туризму, Центр туристичної інформації та послуг запросив лучан та гостей міста на прогулянку Старим Луцьком.