ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • Залізничний вокзал у Луцьку до Ваших послуг!

  Залізничний вокзал у Луцьку до Ваших послуг!

  26 жовтня відбулося урочисте відкриття залізничного вокзалу Луцька. З цієї нагоди Привокзальна площа була прикрашена численними прапорами та повітряними кульками. Однак навіть без них реконструйований вокзал заслуговує на захоплення. Особливо вражаюче виглядає нова споруда вночі.

 • Знайомтесь - обличчя Луцька

  Знайомтесь - обличчя Луцька

  Нещодавно стартував проект "Обличчя Луцька". Щодня його ініціатори знайомлять інтернет-спільноту з одним жителем Луцька. Серед тих, хто потрапляє у об'єктив їхнього фотоапарату не лише відомі лучани, а й прості перехожі - знайомтесь і ви!

 • Відкриття Братського некрополю та меморіальної дошки

  Відкриття Братського некрополю та меморіальної дошки

  27 вересня у луцькому Хрестовоздвиженському храмі відбулося урочисте відкриття і освячення нового туристичного об’єкту – відновленого братського некрополю і пам’ятної дошки, присвяченої виходу у братській друкарні луцького першодруку «Лямент», що поклав початок книгодрукуванню в Луцьку.

 • Art Jazz Cooperation - фестиваль джазових емоцій

  Art Jazz Cooperation - фестиваль джазових емоцій

  Art Jazz Cooperation цього року святкує 5-річний ювілей. Організатори та музиканти не втомлюються дивувати глядачів варіяціями на тему джазу.

 • Солом'яна птаха навчила кувати та плести із сіна

  Солом'яна птаха навчила кувати та плести із сіна

  25 серпня, у день Луцька, відбувся п'ятий Всеукраїнський фестиваль ковальства та флористики "Солом'яна птаха". На дійстві зібрались як професійні митці, так і початківці.

 • Центр туристичної інформації та послуг розпочав роботу!

  Центр туристичної інформації та послуг розпочав роботу!

  25 серпня у Луцьку відбулось відкриття Центру туристичної інформації та послуг. Від сьогодні тут можна отримати поради, промоматеріали, а також купити оригінальні сувеніри від волинських майстрів.

 • Розпочався XIII міжнародний фестиваль "Поліське літо з фольклором"

  Поліське літо з фольклором

  22 серпня розпочався довгоочікуваний фестиваль "Поліське літо з фольклором". Після урочистого богослужіння, що відбулось у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, колективи вирушили у святковий марш.

 • Завершився фестиваль "Пісні Великої Волині"

  Пісні Великої Волині

  18-19 серпня на Театральному майдані Луцька пройшло справжнє свято музики, народного мистецтва та ремесел - фестиваль "Пісні Великої Волині".

 • У Луцьку - презентація Львова

  У Луцьку - презентація Львова

  Сьогодні, 17 серпня, триває презентація Львова у Луцьку. Окрім офіційних зустрічей та презентації туристичного потенціалу міста, лучанам роздаватимуть листівки, а ввечері заграє вуличний оркестр симфонічної музики.

 • Маленькі лучани побували на побаченні з давнім Луцьком

  Відбулась екскурсія Луцьком для дітей

  У п'ятницю, 10 серпня, маленькі лучани взяли участь у пізнавальній екскурсії Луцьком. Мандрівку містом провели Ольга Герасимюк, авторка книги для дітей "Побачення із древнім Луцьком", та Ніна Бочарова, директор Центральної міської бібліотеки для дітей.