ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Як ми розповідали "Романтичні історії мого Луцька"

back
Сьогодні, 15 лютого, продовжуючи романтичний настрій Дня святого Валентина, КП "Центр туристичної інформації та послуг" запросив лучан та гостей міста на мандрівку історіями кохання з життя мешканців Луцька.

Ми змогли поринути у незвичайну подорож містом. Прогулянку, яка відкрила для кожного Луцьк по-новому, адже показала не просто його історію, а життя мешканців: відомих та не дуже.

Нашу прогулянку ми розпочали від найбільш відомої пам’ятки – Луцького замку, адже цей величавий красень приховує в собі пам’ять про події минулих віків: прийоми поважних гостей, численні оборони, життя та побут його мешканців та міщан, а також, що найважливіше, історії найвеличнішого почуття – кохання.

І саме пам'ятником цьому величному почуттю і є наш замок, бо ж Любарт власність своєї коханої вирішив увіковічнити в камені, розпочавши перебудову дерев’яних укріплень у справжній замок, міцний, величний та вічний, як і їх любов.

Поблизу колишнього палацу луцького старости та великого канцлера литовського Альбрехта Радзивілла усі, хто завітав до нас на прогулянку, могли потішитись романтичними історіями батьків. 

Вежа Чорторийських відкрила кохання князя Дмитра Сангушка та князівни Гальшки Острозької, а Майдан Ринок історію коханців, чия любов, запаморочивши їм голову, мало без неї їх не залишила.

А на Братському (Глушецькому) мості Луцьк зустрів нас, як Волинська Венеція: зі своїми гондольєрами, будинками, стіни яких під час весняних повеней омивав Стир та рестораном, який пригощав лучан та гостей міста справжніми венеційськими стравами. 

Наша романтична прогулянка Луцьком завершились розіграшем подарункового сертифікату від нашого партнера Grand Persona, а також медовими та кававими історіями, а всі, хто до нас приєднався, ще більше закохались у волинський мед та запашну каву.

Ми дуже хочемо подякувати усім, хто допоміг нам зробити нашу прогулянку цікавою: Центру традиційної культури "Медова Хата" та Голові Братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» Володимиру Дмитруку, кав'ярні "Золотий дукат" та Жанні Чигринюк за теплі кавові історії, компанії Grand Persona, а також краєзнавцю, начальнику Відділу охорони культурної спадщини управління культури Петру Троневичу та  завідувачу Музею історії Луцького братства Олені Бірюліній, завдяки яким пошук луцьких історій кохання став легшим.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: