ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Виставка "всесвітніх" митців у Луцьку

back
6-го квітня у галереї "Луцьк" відкрили виставку-конкурс робіт молодих митців "Я - це Всесвіт". Виставка відбувається у рамках проекту Art Now Session.

"Я - це Всесвіт" - під таким гаслом триває виставка робіт молодих митців Луцька, що відважились взати участь у конкурсі Art Now Session, що вже другий рік поспіль проходить у нашому місті.

Виставка-конкурс та визначення переможців  відбулися 6 квітня в арт-галереї "Луцьк". Під час відкриття члени журі обрали трьох переможців, які отримали подарунки від інтернет-магазину КАРКАР. Також під час виставки визначили учасників фіналу всеукраїнської мистецької акції Art Now Session, що відбудеться у Луцьку у жовтні 2013 року.

Основним критерієм робіт було креативне представлення теми виставки-конкурсу, а також якість виконання й оформлення роботи. Таким чином, у конкурсі мали нагоду взяти участь як професійні митці, так і аматори.

Серед членів журі, які оцінювали творчість учасників конкурсу: депутат Луцької міської ради Анатолій Пархомюк, художниця, член Національної спілки художників України Зіновія Рубан, директор Художнього музею Зоя Навроцька, луцький фотомайстер Віктор Чухрай та директор Луцької художньої школи Іван Гаврилюк.

Роботи учасників конкурсу представлені у жанрах: живопис, інсталяція, декоративно-прикладне мистецтво.

Переможцями виставки-конкурсу "Я – це всесвіт", згідно рішення журі, стали:

I місце – Юлія Мазур
II місце – Андрій Марлі
III місце – Валентина Левицька

Призери отримали сертифікати на купівлю товару від спонсора акції – інтернет-магазину для художників «КАРКАР» вартістю 300, 200 та 100 гривень відповідно.

Окрім того, одного із учасників виставки, Володимира Міцевського відзначили за оригінальність роботи.

Загалом, участь у відбірковому турі Art Now Session взяли 25 молодих художників від 15 до 30 років, які представили більше 50 робіт. Акція триватиме і в інших містах України та звершиться у жовтні 2013 року фіналом у Луцьку. До слова, організували акцію управління культури Луцької міської ради, МГО "Квартира FM", а кураторами виставки стали учасники та дипломанти акції 2011 року - художниці Маргарита Паламарчук та Небо Міріам

Довідка.

Art Now Session передбачає мистецтво тут і зараз, мистецтво не статичне, а динамічне, котре не є перманентним у просторі та часі, а постійно видозмінюється. Темою конкурсу стало майбутнє і те, як його сприймають митці. Це було відображено у фото, об’єктах декоративно-прикладного мистецтва, картинах та інсталяціях.

Фото: Роман Домбровський

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: