ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Відкриття виставки фотографій юної лучанки Анни Теа

back
31 березня о 16.00 у коворкінг-центрі “Репортер” відбулася презентація фотовиставки 19-річної лучанки Анни Теа під назвою “F.I.S.H” (False In Saving Harmony)

 

Анна Tea - дівчина із нестандартним поглядом. Почала фотографувати у 14 років, коли вдома з'явився 5-ти мегапіксельний цифровий фотоапарат. З того часу зробила тисячі кадрів перш, ніж прийшла до свого власного стилю. Усі її роботи народжуються найчастіше спонтанно. Надихають неправильні люди та найбанальніші речі, дещо може снитись.

Фотографії юної лучанки надруковані у модних журналах Мілану, Парижу, Берліну. Виставку її робіт можна було побачити у Люблінському будинку культури. Її фото свіжі та чуттєві, мають відмінну композицію та дивують професіоналізмом.

False In Saving Harmony — це відображення реальності такою, як вона є. Неідеальна, асиметрична, але у той же час прекрасна. Усі фотографії дівчина зробила у Луцьку, а усі моделі місцеві дівчата.

Атмосфера заходу була теплою, веселою та невимушеною. Анна подякувала усім присутнім за гарні відгуки. Це четверта виставка дівчини і сподіваємося, це лише початок.

Виставка у “Репортері” триватиме до кінця травня. Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід вільний.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: