ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Відбулася інтерактивна екскурсія для дітей «Побачення з давнім Луцьком» в рамках проекту "Екскурсоводи у відпустці"

back
30 серпня маленькі лучани разом із письменницею Ольгою Герасимюк зустрічалися з давнім Луцьком.

Діти дізналися про героїчну історію, духовні скарби і свята, про все те, чим мешканці славного Лучеська живуть від давніх часів до сьогодні. Маленьким лучанам відкрилися таємниці найцікавіших подій історії міста.

Нашу подорож ми розпочали від Луцького замку, де познайомилися з хлопчиком Луцьком та спробували обійняти Лесин ясен. Потім дітям розповіли історії монашок Бригідок та сестер милосердя Шариток, а також - про апостолів Павла та Петра, які зустрічають усіх відвідувачів костелу. Крім того, подорож супроводжувалася цікавими легендами та загадками.

Завершилася екскурсія на Театральному майдані цікавою вікториною, організованою спеціально для дітей спільними зусиллями Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центру туристичної інформації та послуг за сприяння Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Маленькі учасники подорожі отримали яскраві враження та важливі знання про своє місто, і звичайно, ніхто не залишився без подарунка. А ще, діти поласували смачними кекcами від ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ».

Фото: Павло Приймачук

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: