ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

У замку Любарта відбувся п’ятий у нашому місті фестиваль вуличної їжі Lutsk Food Fest

back
Загалом, формат фесту був класичним: на території замку розмістили фуд-корти від виробників продуктів та закладів громадського харчування Луцька, а також фотозони, місця для майстер-класів. Охочі спробувати різноманітних страв мали з чого вибирати – від алкоголю, до солодощів.

Так, лучани на фестивалі вуличної їжі не сумували: насолоджувалися стравами та напоями, брали участь у конкурсах, підтанцьовували під запальну музику від ді-джеїв, робили знімки на пам'ять та невгамовно спілкувалися між собою.

Відомі ресторатори та кулінарні умільці підготували для відвідувачів гастрономічного дійства безліч оригінальних і неймовірно смачних страв та напоїв.

Не забули організатори фестивалю і про дітей. Аби їм не було сумно, поки дорослі обирають собі чергові наїдки, для наймолодших підготували вдосталь атракцій.

Дітки активно брали участь у конкурсах і вигравали цінні призи, долучались до майстер-класів, на яких вчилися виготовляти паперові кімнатки, імпровізовані солодощі та жабки-іграшки, наносили на обличчя різноманітні візерунки або зображення тваринок, розмальовували глиняні фігурки, вчились гончарству, скакали на батуті та переносились в середньовічні лицарські ігри.

За два дні фестиваль відвідало біля 11 тисяч осіб.

Лучани та гості міста залишились задоволені та ситі.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: