ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

У Луцьку відгудів фестиваль Urban City

back
11 серпня у Луцьку відбувся фестиваль вуличної культури Urban City. У Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки зібралися представники чи не усіх видів вуличного мистецтва, представлених в Україні.

Вражаючі емоції та яскраві видовища могли спостерігати лучани та гості міста у неділю, 11 серпня, в парку ім. Лесі Українки. Ще у гарячий південь там розпочався фестиваль вуличної культури під назвою Urban City.

Фестиваль переважно був спрямований на молодь та на розвиток вуличної культури міста. І справді, лучанам показали відмінність справжнього стрітарту від вандалізму і хуліганства. Молодь часто стикається із нерозумінням з боку страшого покоління, через те, що їхні заняття помилково вважаються шкідливими чи небезпечними.Urban City повністю спростував ці стереотипи. Скейтбординг, велотріал, графіті та безліч інших видів вуличного мистецтва та спорту показали лучанам як повинна розважатись молодь. Водночас проведення фестивалю порушило проблему відсутності у Луцьку тренувальних майданчиків які допомогли б юнакам та дівчатам активно і корисно проводити свій вільний час.

"Сьогодні я уперше відвідала Луцьк і навіть не очікувала, що мені тут настільки сподобається. Особливо вразив фестиваль вуличної культури. Як на мене, усе відбулося на найвищому рівні", - ділиться враженнями Оксана Ясновська з Хмельницього.

Після завершення фестивалю на усіх присутніх чекав приємний сюрприз. Дискотека, на яку запросили і кращих діджеїв країни, доповнила чудову картину дійства.

Отож, фестиваль вуличної культури Urban City залишив по собі море вражень, яскравих емоцій та запального драйву, який, за словами організаторів, обов’язково матиме продовження!

Фото: Павло Березюк

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: