ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Рух «Твоя Країна» об’єднав у Луцьку молодь з усієї України

back
Луцьк вчетверте приймав учасників всеукраїнського молодіжного руху "Твоя країна", який організували активісти молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

Завдяки цьому проекту молоді люди, студенти мають на меті побувати в усіх областях України, познайомитися із найцікавішім людьми міста, в якому організовують візит, відомими туристичними об’єктами краю. Таким чином молодь відкриває для себе Україну, руйнує стереотипи, розвивається. До того ж це найбільш бюджетний варіант мандрівки, адже частину витрат організатори беруть на себе, шукають спонсорів та забезпечують проживанням.

 Як розповіли координатори візиту в Луцьку Оксана Федорук та Ірина Тверда, цього разу до Луцька приїхали 15 хлопців та дівчат із Києва, Харкова, Луганська, Запоріжжя, Херсона, Львова, Рівного, Хмельницького, Черкас, Чернігова та інших міст України. Традиційно вони побували у Луцькому замку, Старому місті. Для них влаштували екскурсію стадіоном «Авангард», розповіли про історію головної спортивної арени області та про історію ФК «Волинь», а також гості мали змогу поспілкуватися із головним тренером клубу Віталієм Кварцяним.

Актор театру-студії «Гармидер» Дмитро Безвербний провів для молодих людей майстер-клас із риторики, а лучанки-мандрівниці Юля Камінська та Олена Сідімянцева поділилися враженнями про свої подорожі, розповіли деякі "секрети" автостопу, каучсерфінгу. Також гості мали змогу побувати у справжньому Голлівуді, який знаходиться за кільканадцять кілометрів від Луцька. А за сприяння Луцького підприємства електротранспорту здійснили нічну екскурсію Луцьком у тролейбусі, у музичному супроводі гурту «Інстар».

Із побутом волинян студенти з інших областей ознайомилися у музеї історії сільського господарства Волині у Рокинях, хочемо висловити вдячність працівникам музею за таку надану можливість.

 На згадку учасники отримали фірмові пряники «Луцький сувенір» від ТМ «ТЕРЕМНО ХЛІБ». Управління туризму та промоції міста надали промоційні матеріали про наше місто, які учасники забрали із собою на пам’ять.

 Загалом Луцьк у молодих людей з усієї України залишив лише найкращі враження: «Дуже чудове місто, з гарно розвинутою інфраструктурою, великою кількістю пам'ятників та пам'яток архітектури. Ну а найбільше дивує своєю красотою замок Любарта, який чудово зберігся до нашого часу», - розповіла Оля Романчук із Черкас.

«Поїздка по вечірньому Луцьку в компанії місцевого гурту ІНСТАР у траліку – це супер, і дуже бомбезно! Чуваки – ви круті! Було атмосферно! Старе місто і Замок Любарта – те, чого хотіли всі. В'їзна вежа замку (бажана наявність купюри у 200 грн)) . Там же ж відчули себе трішки робін гудами і постріляли з лука та арбалета. Ну і момент, якого чекали всі, приїхавши до Луцька, -піднятись на вежу замку. Чудова панорама Старого міста та замку загалом, спільні фото, ТК Луцьк, я досі під враженнями», - поділився студент Богдан Бей із сусіднього Львова.

«Голлівуд – саме так, ви не помилились! Щоб його побачити не обов’язково подорожувати у Каліфорнію. Досить виїхати на кілька км за межі Луцька! Звісно, архітектура, історія, і т.д. неперевершені в Луцьку! Але я запам'ятаю його як щось шалене (в гарному розумінні цього слова) завдяки тим, хто мене оточував ті 3 дні. Незважаючи на те що всі були з різних регіонів України, ми дійсно єдине ціле. Це не просто гасло, це моє відчуття після ТК Луцьк», - резюмувала Аліна Сіра із Чернігова.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: