ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Розширення обріїв та розвиток українського туризму: Луцьк знову розповідає про себе на Міжнародній виставці “Україна — подорожі та туризм — UITT2016”

back
UITT протягом багатьох років є найзначнішим та наймасштабнішим заходом туристичної сфери України, яке привертає увагу професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників державних установ, медіа, готельєрів та перевізників.

 В цьому році у виставці брали участь представники більш як з 22 країн світу: Албанія, Аргентина, Болгарія, Угорщина, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Італія, Ізраїль, Іспанія, Каталонія, Кіпр, Куба, Мальта, Словакія, США, Тайланд, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та ін.

 Новинкою цьогорічної виставки є об’єднаний національний стенд України, який презентує туристичні регіони та міста: Луцьк, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Тернопіль, Миколаїв, Чернівці, Закарпаття, Рівненщина та Київщина. Відвідуючи український стенд, розумієш наскільки цікавою з туристичної точки зору дестинацією є наша країна.

 Луцький стенд як і в минулі роки користується популярністю. Національні туроператори цікавляться історико-культурним потенціалом, фестивалями та подіями нашого міста, адже вже формують нові туристичні пропозиції, в яких Луцьк стане родзинкою та приємним відкриттям для багатьох.

Джерело: Луцька міська рада

Print 

1 Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: