ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Пісні Великої Волині

back
18-19 серпня на Театральному майдані Луцька пройшло справжнє свято музики, народного мистецтва та ремесел - фестиваль "Пісні Великої Волині".

 

Фестиваль "Пісні Великої Волині" популяризує народне волинське мистецтво. Однак, окрім "волиняк" свою пісенну творчість і ремесла представляли колективи та майстри з Волинської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Хмельницької, Луганської областей України, Польщі та Білорусії.

Завітавши на фестиваль, гості потрапляли на барвисте свято народного мистецтва. Доки на сцені виступали колективи, на площі розгорнувся ярмарок народних ремесел. Окрім виробів майстрів, можна було також придбати цілющі волинські меди та трави, поглянути на шедеври хлібопекарського мистецтва, а також переглянути фото з різних куточків Волині.

Організатори фестивалю – управління культури і туризму Волинської облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури. Фестиваль проводиться під патронатом голови облдерадміністрації Бориса Клімчука.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: