ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Парад помічників Миколая у Луцьку

back
Помічники Миколая організували парад центральними вулицями міста та запалили головну ялинку Луцька. Таким чином волонтери відзначають завершення проекту "Миколай про тебе не забуде"

19 грудня, у День Святого Миколая, понад 60 помічників Святого Микулая урочистою ходою вирушили до головної ялинки міста. Усі вони протягом останніх тижнів працювали на Фабриках Святого Миколая, що знаходились у приміщенні історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Колона миколайчиків пройшла до Театрального майдану міста, де о 17.00 традиційно засяяла головна ялинка міста. Дорогою помічники Миколая пригощали лучан та гостей міста солодощами, тим самим нагадуючи – казка є – у неї лише варто повірити!

Помічники збирали подарунки для дітей, що знаходяться у важких життєвих обставинах. Спільно із небайдужими лучанами їм вдалося підготувати подарунки для тисяч луцьких дітлахів.

Організаторами акції є Волинська обласна молодіжна громадська організація «Центр Ефективної Комунікації», Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Волинська обласна молодіжна громадська організація «Студентська Рада Волині», Студентська рада та Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Партнери: Луцька міська рада, рекламна агенція «Ретранс», сімейна академія «ПЛАЙ», торгова марка «ШокоБум».

Інформаційна підтримка: Волинська обласна державна телерадіокомпанія, інтернет-видання – «Волинські новини», «Волиньпост», «Волинський інформаційний портал», «Волинська правда».

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: