ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ніч у Луцькому замку: як це було

back
Ніч з 29 на 30 червня варто було провести саме у Луцькому замку - саме тут, під сяйвом сотень вогнів можна було не лише побачити і почути гурти з різних куточків Європи, але й навчитися давнім танцям, скуштувати традиційні страви і навіть зустрітися з князем Любартом. Цьогорічна "Ніч у Луцькому замку" запам'ятається завдяки тривимірній відеоінсталяції та потужному концерту від Ніно Катамадзе та гурту Insight.

Гостей "Ночі у Луцькому замку" традиційно зустрічало князівське подружжя: Любарт та Буша. Ще засвітла вони разом із сучасними господарями міста запалили вогні древнього замку та розпочали дійство, яке тривало аж до світанку.

Учасниками фестивалю традиційно є гурти, які відтворюють середньовічну музику чи танці, часто поєднуючи їх із сучасними мотивами та яскравим стилем. Цього року гурти були справді колоритні: дійство розпочали театри стародавнього танцю "Berliguardo" з Польщі та "Джойссанс" з Києва, учасники яких до самого ранку ділилися своїми вміннями з усіма охочими. Продовжив естафету музичний гурт "Euphorica" (Чехія). Білоруському гуртові "Irdorath" вистачило кількох акордів, щоб під сценою почалися запальні танці.

Незабутнє видовище чекало на учасників "Ночі..." опівночі: саме тоді на В'їзній вежі Луцького замку з'явилося живе зображення, яке трансформувалось, змінювало кольори та форми, змушувало затамувати подих: адже різниця між реальністю та вигадкою талановитих режисерів була дуже близько. Після відеоінсталяції розпочалося вогняне шоу, яку завершили феєрверки.

Концертна програма тривала аж до світанку. Після півночі на сцені з'явились литовці з гурту "Zavaranis", який подарував учасникам більш сучасну музику, ніж його попередники. На завершення виступили спеціальні гості із Грузії: Ніно Катамадзе та гурт Insight. Грузинам легко вдалося підкорити серця луцької публіки темпераментним джазом, дивовижними варіаціями голосу та музики, а також близьким спілкуванням. Зачаровані імпровізаціями слухачі не помітили, як швидко настав світанок після "Ночі у Луцькому замку".

Протягом всього дійства на замковому подвір'ї демонстрували свої вироби ремісники, художники, митці. Також охочі мали нагоду поласувати старовинними стравами та напоями.

Фото: Павло Березюк

Print 

2 Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: