ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Центр туристичної інформації та послуг запрошує до Луцька!

back
В рамках туристичних виставок, що минули у Харкові (Україна) та Любліні (РП Польща), було презентовано туристичний потенціал Луцька

Нещодавно відбулося відкриття туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття», на якій було представлено місто Луцьк. Виставка проходила протягом 2-3 червня 2017 року, ознайомила відвідувачів (туристичні фірми, потенційних туристів, представників туристичного бізнесу) із новинками та трендами туристичного сезону 2017 року, туристичними можливостями міст/регіонів/країн, допомогла у плануванні подорожей та формуванні туристичних маршрутів/продуктів.

Місто Луцьк у Харкові представила менеджер з туризму КП «Центр туристичної інформації та послуг» Ірина Ковальчук.

У рамках святкування 700-річчя м. Люблін 2-4 червня 2017 року відбулася туристична ярмарка «Lubelskie Targi turystyczne», котра згуртувала туристичні цікавинки з України, Польщі та Іспанії. Відвідувачі більше дізналися про Луцьк та Волинь, отримали роздатковий матеріал (буклети, брошури, мапи, інформаційні матеріали партнерів) для подальшого використання у плануванні своєї подорожі до Волинського краю.

Місто Луцьк у Любліні представили директорка КП «Центр туристичної інформації та послуг» Катерина Теслюк у партнерстві із керівником туристичної агенції «Нові мандри» Віталієм Новицьким.

Партнерами міста Луцьк у Любліні (РП Польща) були ПП «Нові мандри».

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: