ua en pl ru 
FOTOREPORTAŻE

Odnowiony dworzec kolejowy do Twoich usług!

back
26 października odbyło się uroczyste otwarcie dworca kolejowego w Łucku. Plac przed dworcem był obficie ozdobiony licznymi flagami i balonami. Jednak nawet bez nich odnowiony dworzec jest godny podziwu. Szczególne wrażenie budynek dworca sprawia w nocy.

Budynek dworzca kolejowego jest widoczny z daleka - to właśnie on zamyka szeroką al. Gruszewskiego. Już bliżej można przypatrzeć się wysokim szpilom, arkowym wykończeniom drzwi i okien, licznym ławkom i pięknym latarniom. Mamy nadzieję, że gości, którzy przyjadą do Łucka pociągiem, od razu poczują się komfortowo w naszym mieście.

W środku - sale oczekiwania z wygodnymi krzesłami, elektroniczne tablice przyjazdów i odjazdów, informacyjne materiały, kasy biletowe, a także informacja. Na pierwszym piętrze znajdują się komfortowe sale oczekiwania, pokój matki i dziecka, a także pokoje hotelowe. Perony dworca są ozdobione kwietnikami oraz oświetlone licznymi latarniami.

Zapraszamy do zwiedzenia odnowionego dworca kolejowego Łucka dzięki naszemu fotoreportażowi.

Print 

2 Kometarzy

  • Миша17-10-2014 18:13odpowiedzieć

    в каком году было открытие?

  • Admin11-11-2014 11:16odpowiedzieć

    Перший вокзал у Луцьку було відкрито в 1890 р., реконструкція ж приміщення теперішнього вокзалу відбувалася протягом 2011-2012 рр., і нове приміщення залізничного вокзалу відкрили 26 жовтня 2012 р.

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: