ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Луцьк розповідав про себе в Одесі!

back
Луцьк розповідав про себе в Одесі!

Делегація міста Луцька у складі головного спеціаліста відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Ірини Харчук, а також директора Центру туристичної інформації та послуг Катерини Теслюк спільно із представниками департаменту інфраструктури та туризму Волинської обласної адміністрації представили туристичний потенціал Луцька та Волині протягом 22-23 квітня на Одеському туристичному фестивалі.

Відвідувачі виставки мали можливість не лише ознайомитись із туристичними об'єктами міста, його історико-культурним та мистецьким потенціалом, новими туристичними пропозиціями 2017 року, але й почастуватись медовою продукцією, яку пропонував голова громадської організації "Братство бджолярів землі Волинської Ройовий Стан" Володимир Дмитрук.

Партнерами міста Луцька у виставці стали Волинська обласна державна адміністрація та ГС "Туристичний альянс Луцька".

Довідка. Одеський туристичний фестиваль це можливість представити великій аудиторії свої туристичні пропозиції за наступними напрямками: в'їзний та виїзний турим, внутрішній туризм, подієвий та діловий туризм, культурно-пізнавальний туризм, рекреаціний та спортивний відпочинок, гастрономічний туризм, зелений туризм. Одеський туристичний фестиваль проходить в рамках Міжнародного туристичного тижня в Одесі, що є ефективним інструментом для створення міжрегіональних та міжнародних зв'язків і кооперацій в сфері туризму, це робота, спрямована на розвиток туристичної інфраструктури, на збільшення туристичних потоків в Україну.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: