ua en pl ru 
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ

Спорт та розваги

 • Quest Room: «Код Да Вінчі» в «ПортCity»

  Quest Room: «Код Да Вінчі» в «ПортCity»

  Quest Room: «Код Да Вінчі» в «ПортCity». Якщо ви не уявляєте свого відпочинку без квестів, тоді «ПортCity» пропонує вам командну гру у квест-кімнаті: «Код Да Вінчі». Надзвичайно цікава та інтелектуальна гра для 2–5 людей.

 • Антикафе/коворкінг «Innerspace»

  Антикафе/коворкінг «Innerspace»

  «Innerspace» - вільний простір для роботи, творчості та відпочинку, де ви можете займатися своїми справами та не думати про те, що необхідно робити замовлення.

  Пн-Пт: 9:00 - 21:00, Сб-Нд: 10:00 - 21:00

 • «Generator City»

  «Generator City»

  «Generator City» – це зручний, комфортний і сучасний ролледром, завжди готовий забезпечити цікавий, енергійний відпочинок для справжніх любителів екстриму та просто бажаючих гарно і весело провести час разом із сім’єю чи в колі своїх друзі.

  з 10:00 до 22:00

 • Торгово-розважальний центр "ПортСity"

  Торгово-розважальний центр "ПортСity"

  У торгово-розважальному центрі "ПортСity" лучани та гості міста можуть шопінгувати у найкращих магазинах, отримувати позитивний настрій в чудових центрах та смачно відпочивати у кавярнях і ресторанах. Понад 130 брендових магазинів, кінотеатр, роллердром, боулінг, дитячий розважальний центр, зона фудкортів - і все це в одному місці, в одному торгово-розважальному центрі «ПортCity»