ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • Як ми дарували нове життя старим лампочкам

  Як ми дарували нове життя старим лампочкам

  Під час майстер-класу, який відбувся у суботу, 13 грудня, кожен зміг навчитись перетворювати непотрібні на перший погляд речі у маленькі витвори мистецтва.

 • ЛУЦЬК - білосніжний

  ЛУЦЬК - білосніжний

 • В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

  В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

  8 листопада відбулося відкриття другого у Луцьку пункту велопрокату. Подія зібрала на одному майданчику любителів велоспорту, прихильників здорового способу життя та охочих активно провести вільний час.

 • Довоєнний Луцьк з висоти польоту птаха

  Довоєнний Луцьк з висоти польоту птаха

  Дивитися на місто з висоти завжди цікаво, бо бачиш знайомі вулиці і цілі квартали під зовсім іншим кутом, запевняє ВолиньPost. Проте не менш цікаво дізнатися, як виглядали ці самі вулиці і навіть будинки 100 років тому.

 • Луцьк з висоти старовинних веж

  Луцьк з висоти старовинних веж

  ВолиньPost показав Луцьк з висоти старовинних храмів.

 • Польські фотомитці покажуть красу Луцька та України своїм співвітчизникам

  Польські фотомитці покажуть красу Луцька та України своїм співвітчизникам

  У рамках проекту "Спільна мережа співпраці у сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння", який реалізовується у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства, у Луцьку відбувається фотопленер "Слідами польськості". Представники Жешувської спілки фотографів відвідають міста Західної України. Зокрема, 21 жовтня вони працювали у Луцьку і фотографували архітектурні пам'ятки та краєвиди міста.

 • У Луцьку відкрилася виставка «Портрети правителів та відомих діячів Великого князівства Литовського»

  У Луцьку відкрилася виставка «Портрети правителів та відомих діячів Великого князівства Литовського»

  У Художньому музеї міста Луцька відбулося відкриття виставки литовського художника Артураса Слапшиса «Портрети правителів та відомих діячів Великого князівства Литовського», приуроченої до 585-ої річниці З’їзду європейських монархів у Луцьку, за участі голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, голови обласної ради Валентина Вітра, міського голови Миколи Романюка, делегації литовських митців.

 • Відбулась перша заміська велопрогулянка!

  Відбулась перша заміська велопрогулянка!

  Ми продовжили святкування Міжнародного дня туризму та поїхали за місто =)

 • Прогулянка Старим Луцьком

  Прогулянка Старим Луцьком

  27 вересня, у Всесвітній день туризму, Центр туристичної інформації та послуг запросив лучан та гостей міста на прогулянку Старим Луцьком.

 • Працівники міської ради приїхали на роботу на велосипедах

  Працівники міської ради приїхали на роботу на велосипедах

  Цьогоріч наше місто вперше долучилося до ЄТМ, щоб обмежити використання приватних автомобілів на користь громадського і велосипедного транспорту, пішохідного руху. У його рамках управління туризму та промоції міста організувало акцію “Чиновник на велосипеді”.