ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • Вулиця Лютеранська

  Вулиця Лютеранська

  Проходить від вулиці Караїмської до берега Стиру по давній дорозі до перевозу через річку. Запроектована на початку ХХ ст. одночасно з Набережною до запланованої тут торгової гавані.

 • Вулиця Михайла Драгоманова

  Вулиця Михайла Драгоманова

  Бічна від вулиці Данила Галицького за буд. 7, виходить до річки Стир. Нині під цією назвою об’єднано дві колишніх вулиці, що проходили по давній дорозі. Вона з’єднувала дві переправи на острів: Глушецьку і Стирову.

 • Вулиця Данила Братковського

  Вулиця Данила Братковського

  Гарна впорядкована вулиця, яка біжить дугою від майдану Братський міст і вулиці Данила Галицького до вулиці Кафедральної. Сформувалася в кінці ХVIII ст.

 • Ми це зробили! Ми відкрили першу та єдину еко-ялинку в Луцьку

  Ми це зробили! Ми відкрили першу та єдину еко-ялинку в Луцьку

  КП «Центр туристичної інформації та послуг» разом зі своїми друзями ВОГО "Твори добро" та ГО "Пятерня" прикрасили найвищу ялинку в Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

 • Як ми дарували нове життя старим лампочкам

  Як ми дарували нове життя старим лампочкам

  Під час майстер-класу, який відбувся у суботу, 13 грудня, кожен зміг навчитись перетворювати непотрібні на перший погляд речі у маленькі витвори мистецтва.

 • ЛУЦЬК - білосніжний

  ЛУЦЬК - білосніжний

 • В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

  В Луцьку відкрито ще один пункт велопрокату

  8 листопада відбулося відкриття другого у Луцьку пункту велопрокату. Подія зібрала на одному майданчику любителів велоспорту, прихильників здорового способу життя та охочих активно провести вільний час.

 • Довоєнний Луцьк з висоти польоту птаха

  Довоєнний Луцьк з висоти польоту птаха

  Дивитися на місто з висоти завжди цікаво, бо бачиш знайомі вулиці і цілі квартали під зовсім іншим кутом, запевняє ВолиньPost. Проте не менш цікаво дізнатися, як виглядали ці самі вулиці і навіть будинки 100 років тому.

 • Луцьк з висоти старовинних веж

  Луцьк з висоти старовинних веж

  ВолиньPost показав Луцьк з висоти старовинних храмів.

 • Польські фотомитці покажуть красу Луцька та України своїм співвітчизникам

  Польські фотомитці покажуть красу Луцька та України своїм співвітчизникам

  У рамках проекту "Спільна мережа співпраці у сфері культури та соціального захисту з метою розвитку міст з польсько-українського прикордоння", який реалізовується у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства, у Луцьку відбувається фотопленер "Слідами польськості". Представники Жешувської спілки фотографів відвідають міста Західної України. Зокрема, 21 жовтня вони працювали у Луцьку і фотографували архітектурні пам'ятки та краєвиди міста.