ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • Солом'яна птаха навчила кувати та плести із сіна

  Солом'яна птаха навчила кувати та плести із сіна

  25 серпня, у день Луцька, відбувся п'ятий Всеукраїнський фестиваль ковальства та флористики "Солом'яна птаха". На дійстві зібрались як професійні митці, так і початківці.

 • Центр туристичної інформації та послуг розпочав роботу!

  Центр туристичної інформації та послуг розпочав роботу!

  25 серпня у Луцьку відбулось відкриття Центру туристичної інформації та послуг. Від сьогодні тут можна отримати поради, промоматеріали, а також купити оригінальні сувеніри від волинських майстрів.

 • Розпочався XIII міжнародний фестиваль "Поліське літо з фольклором"

  Поліське літо з фольклором

  22 серпня розпочався довгоочікуваний фестиваль "Поліське літо з фольклором". Після урочистого богослужіння, що відбулось у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, колективи вирушили у святковий марш.

 • Завершився фестиваль "Пісні Великої Волині"

  Пісні Великої Волині

  18-19 серпня на Театральному майдані Луцька пройшло справжнє свято музики, народного мистецтва та ремесел - фестиваль "Пісні Великої Волині".

 • У Луцьку - презентація Львова

  У Луцьку - презентація Львова

  Сьогодні, 17 серпня, триває презентація Львова у Луцьку. Окрім офіційних зустрічей та презентації туристичного потенціалу міста, лучанам роздаватимуть листівки, а ввечері заграє вуличний оркестр симфонічної музики.

 • Маленькі лучани побували на побаченні з давнім Луцьком

  Відбулась екскурсія Луцьком для дітей

  У п'ятницю, 10 серпня, маленькі лучани взяли участь у пізнавальній екскурсії Луцьком. Мандрівку містом провели Ольга Герасимюк, авторка книги для дітей "Побачення із древнім Луцьком", та Ніна Бочарова, директор Центральної міської бібліотеки для дітей.

 • Завершився фестиваль "Бандерштат"

  Відгримів фестиваль справжнього українського духу

  Завершився триденний фестиваль справжнього українського духу "Бандерштат". Гутірки та дискусії, літературна сцена, цікаві зустрічі, нічний кінозал та, звісно, якісна українська музика.

 • Триває літній проект "Екскурсоводи у відпустці"

  Екскурсоводи у відпустці: ОНОВЛЮЄТЬСЯ

  15 червня розпочався проект "Екскурсоводи у відпустці", який знайомить лучан та гостей міста із цікавими сторінками історії Луцька. Безкоштовні тематичні екскурсії відбуваються щоп'ятниці.

 • Розпочався "Бандерштат"

  Розпочався "Бандерштат"

  Сьогодні, 3 серпня, розпочався фестиваль українського духу "Бандерштат". До Луцька з'їжджається молодь з усієї України. Погляньте на перші години фестивалю.

 • У Луцьку відкрили туристичний сезон

  Туристичний сезон розпочато!

  18-20 травня у Луцьку відбувся цілий ряд заходів з нагоди відкриття туристичного сезону.