ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • У Луцьку - справжня зима. ФОТО

  У Луцьку - справжня зима. ФОТО

  Цього року справжня зима зі снігом та морозами завітала до Луцька вчасно - з першими днями грудня.

 • У Луцьку завершився міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez 2012

  У Луцьку завершився міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez 2012

  Цими днями у Луцьку завершився міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez 2012. Фестиваль проходив у Палаці культури міста з 7 по 9 грудня. На сцені палацу виступило близько 50 – ти музикантів з 7 країн світу.

 • Дахабраха та Port Mone представили cпільний проект

  Дахабраха та Port Mone представили cпільний проект

  15 листопада у Луцькому Палаці культури відбувся сеанс справжнього музичного шаманізму - гурти ДахаБраха (Україна) та Port Mone (Білорусь) презентували спільний музичний проект.

 • Залізничний вокзал у Луцьку до Ваших послуг!

  Залізничний вокзал у Луцьку до Ваших послуг!

  26 жовтня відбулося урочисте відкриття залізничного вокзалу Луцька. З цієї нагоди Привокзальна площа була прикрашена численними прапорами та повітряними кульками. Однак навіть без них реконструйований вокзал заслуговує на захоплення. Особливо вражаюче виглядає нова споруда вночі.

 • Знайомтесь - обличчя Луцька

  Знайомтесь - обличчя Луцька

  Нещодавно стартував проект "Обличчя Луцька". Щодня його ініціатори знайомлять інтернет-спільноту з одним жителем Луцька. Серед тих, хто потрапляє у об'єктив їхнього фотоапарату не лише відомі лучани, а й прості перехожі - знайомтесь і ви!

 • Відкриття Братського некрополю та меморіальної дошки

  Відкриття Братського некрополю та меморіальної дошки

  27 вересня у луцькому Хрестовоздвиженському храмі відбулося урочисте відкриття і освячення нового туристичного об’єкту – відновленого братського некрополю і пам’ятної дошки, присвяченої виходу у братській друкарні луцького першодруку «Лямент», що поклав початок книгодрукуванню в Луцьку.

 • Art Jazz Cooperation - фестиваль джазових емоцій

  Art Jazz Cooperation - фестиваль джазових емоцій

  Art Jazz Cooperation цього року святкує 5-річний ювілей. Організатори та музиканти не втомлюються дивувати глядачів варіяціями на тему джазу.

 • Солом'яна птаха навчила кувати та плести із сіна

  Солом'яна птаха навчила кувати та плести із сіна

  25 серпня, у день Луцька, відбувся п'ятий Всеукраїнський фестиваль ковальства та флористики "Солом'яна птаха". На дійстві зібрались як професійні митці, так і початківці.

 • Центр туристичної інформації та послуг розпочав роботу!

  Центр туристичної інформації та послуг розпочав роботу!

  25 серпня у Луцьку відбулось відкриття Центру туристичної інформації та послуг. Від сьогодні тут можна отримати поради, промоматеріали, а також купити оригінальні сувеніри від волинських майстрів.

 • Розпочався XIII міжнародний фестиваль "Поліське літо з фольклором"

  Поліське літо з фольклором

  22 серпня розпочався довгоочікуваний фестиваль "Поліське літо з фольклором". Після урочистого богослужіння, що відбулось у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, колективи вирушили у святковий марш.