ua en pl ru 
ФОТОРЕПОРТАЖІ
 • В інтернеті з’явилися унікальні історичні фото Луцька

  В інтернеті з’явилися унікальні історичні фото Луцька

  Австрійські світлини Луцька початку ХХ століття

 • Відкрий для себе Луцьк з висоти пташиного польоту!

  Відкрий для себе Луцьк з висоти пташиного польоту!

  24 грудня у конференц-залі Палацу культури міста Луцька за участю Луцького міського голови Миколи Романюка відбулась презентація туру «3D Луцьк».

 • Два дні авто-драйву, або автомобільні вихідні під Луцьком

  Два дні авто-драйву, або автомобільні вихідні під Луцьком

  5 та 6 жовтня, у с. Дачне та на закинутому аеродромі у с. Крупа відповідно, лучани мали змогу відвідати авто-мото фестиваль Auto WESTern.

 • "Берегиня" представила український фольклор у Луцьку

  "Берегиня" представила український фольклор у Луцьку

  Невипадково поліський край стає справжнім центром автентичного фольклору спрямованого на відродження прадідівських звичаїв та обрядів.

 • "Мандрівний вішак" пройшовся вулицями Луцька

  "Мандрівний вішак" пройшовся вулицями Луцька

  27-29 вересня у Луцьку відбувся міжнародний фестиваль аматорських театрів «Мандрівний вішак». Він приніс глядачам багато нових та позитивних емоцій.

 • У Луцьку відбувся Національний фестиваль вареників

  У Луцьку відбувся Національний фестиваль вареників

  Тисяча порцій безкоштовних вареників,смачний торт, проведення Дня тверезості, турнір стронгменів, українська дискотека та багато іншого зібрали лучан на Фестивалі вареників, що відбувся 15 вересня у Центральному парку міста.

 • Art Jazz Cooperation - останні акорди літа

  Art Jazz Cooperation - останні акорди літа

  Традиційно у Луцьку з літом прощаються під джазовий акомпанемент. Art Jazz Cooperation знову сколихнув мури Луцького замку емоціями та приємною музикою.

 • У Луцьку з'явились двомовні туристичні таблички

  У Луцьку з'явились двомовні туристичні таблички

  Відтепер у Луцьку не потрібно шукати екскурсовода чи історика, щоб дізнатися про ту чи іншу пам’ятку. Днями з’явилася можливість прочитати такі цікаві факти українською та англійською мовами на встановлених біля туристичних об’єктів табличках.

 • У Луцьку відгудів фестиваль Urban City

  У Луцьку відгудів фестиваль Urban City

  11 серпня у Луцьку відбувся фестиваль вуличної культури Urban City. У Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки зібралися представники чи не усіх видів вуличного мистецтва, представлених в Україні.

 • Ніч у Луцькому замку: як це було

  Ніч у Луцькому замку: як це було

  Ніч з 29 на 30 червня варто було провести саме у Луцькому замку - саме тут, під сяйвом сотень вогнів можна було не лише побачити і почути гурти з різних куточків Європи, але й навчитися давнім танцям, скуштувати традиційні страви і навіть зустрітися з князем Любартом. Цьогорічна "Ніч у Луцькому замку" запам'ятається завдяки тривимірній відеоінсталяції та потужному концерту від Ніно Катамадзе та гурту Insight.