ua en pl ru 
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ

У кожному місті, окрім величних культових споруд та мальовничих вулиць, є деталі, які надають йому вишуканості та стилю. Саме до таких місць можна піти, щоб зробити оригінальне та незабутнє фото на пам'ять. У Луцьку немало місць, де можна зробити оригінальний знімок.

Спробуйте підняти планети на сонячному годиннику, що нещодавно з'явився на Театральному майдані Луцька, сфотографуйтесь з коханою людиною на "лаві закоханих" або "лаві примирення", торкніться животика богині родючості біля будинку з химерами, пограйте у шахи на подвір'ї Луцького замку та неодмінно пошукайте котів на стінах нашого міста... - тоді ми Вам повіримо, що Ви справді були у Луцьку!

А якщо Ви ще не знаєте, як зловити вдалий кадр із нашого міста, скористайтеся нашими порадами!

back
 • Літній екваторіальний сонячний годинник «Парад планет». Одна із цікавих місцин, де можна сфотографуватися – сонячний годинник, який встановлено навпроти Центрального універмагу Луцька біля бібліотеки для юнацтва. Композиція складається з годинника та скульптур дев’яти планет Сонячної системи.
  Літній екваторіальний сонячний годинник «Парад планет». Одна із цікавих місцин, де можна сфотографуватися – сонячний годинник, який встановлено навпроти Центрального універмагу Луцька біля бібліотеки для юнацтва. Композиція складається з годинника та скульптур дев’яти планет Сонячної системи.
 • Оглядовий майданчик «Панорама старого міста». 30 вересня 2012 року до Міжнародного дня туризму відкрили оглядовий майданчик із панорамою старого міста. Майданчик знаходиться на вулиці Гірна, 24.
  Оглядовий майданчик «Панорама старого міста». 30 вересня 2012 року до Міжнародного дня туризму відкрили оглядовий майданчик із панорамою старого міста. Майданчик знаходиться на вулиці Гірна, 24.
 • Слоник. Залишки скульптури «Слон і Моська», які можна знайти за Палацом Учнівської Молоді по вулиці Шопена, можна вважати неформальним символом міста. За своє існування скульптура була помаранчевою, червоною, золотистою, чорно-білою і рожевою. Наразі, невідомо з яких причин Слоник став синім.
  Слоник. Залишки скульптури «Слон і Моська», які можна знайти за Палацом Учнівської Молоді по вулиці Шопена, можна вважати неформальним символом міста. За своє існування скульптура була помаранчевою, червоною, золотистою, чорно-білою і рожевою. Наразі, невідомо з яких причин Слоник став синім.
 • Лавочка для закоханих. Це популярне місце для фотографування знаходиться на проспекті Волі біля магазину Укр. Ювелір. Над створенням лавки для закоханих працювали 10 майстрів. За їх словами із народженням лавки народилася і легенда: якщо закохана пара взявшись за руки одночасно сяде на лавку, їхнє кохання буде довге і щасливе.
  Лавочка для закоханих. Це популярне місце для фотографування знаходиться на проспекті Волі біля магазину Укр. Ювелір. Над створенням лавки для закоханих працювали 10 майстрів. За їх словами із народженням лавки народилася і легенда: якщо закохана пара взявшись за руки одночасно сяде на лавку, їхнє кохання буде довге і щасливе.
 • Пам’ятник Св. Миколаю. 1999 року лучани офіційно обрали Миколу Чудотворця патроном свого міста. Постать святого увінчує одну з міських площ перед Луцькою міською радою як символ вдячності за покровительство. Автор пам’ятника Ярослав Скакун дотримався церковних канонів у зображенні святого, а також використав історичні свідчення.
  Пам’ятник Св. Миколаю. 1999 року лучани офіційно обрали Миколу Чудотворця патроном свого міста. Постать святого увінчує одну з міських площ перед Луцькою міською радою як символ вдячності за покровительство. Автор пам’ятника Ярослав Скакун дотримався церковних канонів у зображенні святого, а також використав історичні свідчення.
 • Будинок з химерами. Дивовижна споруда розташована у старій частині міста по вулиці Лютеранська, 9, на березі річки Стир. Насправді це будинок-майстерня місцевого скульптора Миколи Голованя, який він оздоблює уже понад 30 років. Будиночок відомий, його постійно відвідують лучани та туристи.
  Будинок з химерами. Дивовижна споруда розташована у старій частині міста по вулиці Лютеранська, 9, на березі річки Стир. Насправді це будинок-майстерня місцевого скульптора Миколи Голованя, який він оздоблює уже понад 30 років. Будиночок відомий, його постійно відвідують лучани та туристи.
 • Вже більше року в різних районах Луцька з’являються малюнки симпатичного котика. Десь просто чорні контури, десь кольорове зображення. Іноді котик сумний, іноді посміхається. Чимало людей називають ці графіті найпозитивнішими у Луцьку.
  Вже більше року в різних районах Луцька з’являються малюнки симпатичного котика. Десь просто чорні контури, десь кольорове зображення. Іноді котик сумний, іноді посміхається. Чимало людей називають ці графіті найпозитивнішими у Луцьку.
 • Бравий Швейк. Одне з найпопулярніших місць фотографування для туристів, яке знаходиться біля однойменного ресторану по вулиці Лесі Українки. Якщо вірити соціальним мережам, гріх побувати в Луцьку і не сфотографуватися з Швейком.
  Бравий Швейк. Одне з найпопулярніших місць фотографування для туристів, яке знаходиться біля однойменного ресторану по вулиці Лесі Українки. Якщо вірити соціальним мережам, гріх побувати в Луцьку і не сфотографуватися з Швейком.
 • Пивний клуб «Майдан» розташувався у центрі міста по вул. Бойка, 2. Клуб складається з двох автономних частин – Перший та Новий. Перед входом у Новий зал закладу застиг пам’ятник свині, що тримає кусень сала і задоволено посміхається, та сертифікат, як згадку, що засвідчує факт реєстрації рекорду – бутерброд із салом площею 21 кв.м. Тепер відвідувачі Майдану залюбки фотографуються біля цієї симпатичної свинки, що і Вам пропонуємо!!!
  Пивний клуб «Майдан» розташувався у центрі міста по вул. Бойка, 2. Клуб складається з двох автономних частин – Перший та Новий. Перед входом у Новий зал закладу застиг пам’ятник свині, що тримає кусень сала і задоволено посміхається, та сертифікат, як згадку, що засвідчує факт реєстрації рекорду – бутерброд із салом площею 21 кв.м. Тепер відвідувачі Майдану залюбки фотографуються біля цієї симпатичної свинки, що і Вам пропонуємо!!!
 • Лава примирення. Цікава місцина для фотографування знаходиться на вулиці Крилова, 11а, біля кав’ярні «Золотий дукат». Ця лавочка створена примиряти і зближувати людей)))
  Лава примирення. Цікава місцина для фотографування знаходиться на вулиці Крилова, 11а, біля кав’ярні «Золотий дукат». Ця лавочка створена примиряти і зближувати людей)))
Print