ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Корона під снігом. Зимові історії Луцького замку

  Корона під снігом. Зимові історії Луцького замку

  То найдавніший замок – державна резиденція в Україні. Таке собі «Межигір’я» часів Київської Русі. Замок Любарта або Луцький замок рідко вдається побачити засніженим, бо зими на Волині частіше мокрі, ніж сніжні. Але нинішні хранителі князівської обителі запевняють: взимку він зовсім інший, і туристи його таким люблять навіть більше. Містичні історії тут починаються щойно зимове сонце йде за горизонт. І саме взимку майже 600 років тому в засніженій та холодній резиденції князя Вітовта відбулася найвеличніша з історій цієї фортеці.

 • Запрошуємо на лекцію «Князь Вітовт Великий та його жінки»

  Запрошуємо на лекцію «Князь Вітовт Великий та його жінки»

  22 січня о 17.00 в Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться лекція на тему “Князь Вітовт Великий та його жінки”. Це перша публічна лекція в рамках просвітницького проекту “1429: З'їзд європейських монархів”. Лектор — історик, заступник декана факультету із інноваційно-ґрантової міжнародної співпраці факультету історії, політології та національної безпеки СНУ ім. Лесі Українки, старший викладач кафедри документознавства і музейної справи Тетяна Яцечко-Блаженко.

 • Презентація просвітницького проекту «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку”

  Презентація просвітницького проекту «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку”

  16 січня о 15.00 в приміщенні Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) відбудеться презентація просвітницького проекту «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку».

 • Віднайдені Кронштейни та Глікліхи. Коротка генеалогія власників Луцька

  Віднайдені Кронштейни та Глікліхи. Коротка генеалогія власників Луцька

  Кронштейни – родина найбагатших домовласників у Луцьку наприкінці ХІХ і в першій половині ХХ століть. Збереглося не дуже багато відомостей про те, ким вони були і звідки родом. Проте завдяки свіжій інформації з генеалогічних архівів Geni та My Heritage вдалося дізнатися більше. Родина поєдналася з не менш відомим і впливовим родом – Глікліхами. А ще різні Кронштейни фігурують в історії часом навіть в одіозних випадках. Вони завжди давали лучанам приводи для чуток і обговорень. Разом із Глікліхами та іншими родинами їх сміливо можна назвати власниками Луцька (хоча місто ніколи не було приватно-власницьким, це образне формулювання).

 • Луцьке MENU на січень 2019 р.

  Луцьке MENU на січень 2019 р.

  Обирайте подію на свій смак!

 • Відбувся квест "Упізнай Луцьк"!

  Відбувся квест "Упізнай Луцьк"!

  У суботу, 29 грудня 2018 року, відбувся квест «Упізнай Луцьк», організований Центром туристичної інформації та послуг. Для участі у змаганні потрібно було просто зареєструватися, заповнивши невеличку анкету. Зголосилися три команди сміливців, охочих позмагатися за звання кращого знавця міської історії та сучасності Луцька.

 • Графік роботи Центру туристичної інформації у різдвяно-новорічні свята

  Графік роботи Центру туристичної інформації у різдвяно-новорічні свята

  У період різдвяно-новорічних свят КП "Центр туристичної інформації та послуг" працюватиме за таким графіком: 31 грудня – з 9.00 до 14.00; 1 січня – вихідний день; 6 січня - з 9.00 до 14.00; 7 січня – вихідний день.

 • Запрошуємо на екскурсію зимовим Луцьком!

  Запрошуємо на екскурсію зимовим Луцьком!

  Друзі, запрошуємо вас на прогулянку зимовим Луцьком у хорошій компанії :)

 • Квест "Упізнай Луцьк!"

  Квест "Упізнай Луцьк!"

  Друзі, аби гарно завершити рік, що минає, пропонуємо вам взяти участь у зимовому квесті "Упізнай Луцьк"!

 • Безкоштовний кіноперегляд "Різдвяна Історія"

  Безкоштовний кіноперегляд "Різдвяна Історія"

  Запрошуємо усіх поринути у різдвяно-новорічну атмосферу за переглядом гарного фільму, а точніше - мультфільму! 28 грудня, у п'ятницю, о 16.00 приходьте на кіноперегляд до Центру туристичної інформації (вул. Сенаторки Левчанівської, 2). Дивимось "Різдвяну історію"! Буде затишно :)