ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Вітаємо зі святом з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

  Вітаємо зі святом з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

  Прийміть щирі вітання зі святом із Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями

 • Станьте співавтором історичного роману про Великого князя Свидригайла!

  Станьте співавтором історичного роману про Великого князя Свидригайла!

  Міське управління туризму та промоції Луцька і радіостанція “Луцьк” запрошують краян стати співавторами історичного роману про яскраву особистість нашого минулого -- великого литовського князя Свидригайла.

 • А Ви ще не були в Луцьку? Тоді час пакувати валізи!

  А Ви ще не були в Луцьку? Тоді час пакувати валізи!

  5-7 жовтня у м.Київ відбувається видатна подія – туристична виставка UITM – 23-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - для представників туристичного бізнесу та усіх охочих, які люблять подорожувати та шукають туристичні цікаві напрямки, ще досі не відвідані ними. Виставка акцентує увагу на культурно-туристичному потенціалі України і ознайомлення вітчизняних та зарубіжних відвідувачів та гостей виставки з туристичними можливостями українських міст та регіонів в цій царині.

 • У Центрі туристичної інформації та послуг діє буккросингова полиця! Візьми собі цікаву книгу)

  У Центрі туристичної інформації та послуг діє буккросингова полиця! Візьми собі цікаву книгу)

  У Центрі туристичної інформації та послуг діє буккросингова полиця! Якщо у Вас залежались вдома художня література, зокрема книжки про пригоди та мандри, література іноземними мовами, путівники та інші книги, якими б Ви хотіли поділитись, з радістю приймемо їх. Нагадуємо, Центр туристичної інформації та послуг знаходиться за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2

 • Як у Луцьку "Гасили вогні"!

  Як у Луцьку "Гасили вогні"!

  27.09.о 18.30 Центр туристичної інформації та полуг організавував прогулянку «Гасіть вогні» - так називалася екскурсія, яка ознайомлювала з магдебурзькою історією Луцька.

 • «Луцьк: відомий і невідомий» ІV турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови

  «Луцьк: відомий і невідомий» ІV турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови

  «Луцьк: відомий і невідомий» ІV турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови. Дбаючи про майбутнє нашого міста, з метою виховання любові і поваги до його історичних і культурних надбань, а також з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму, 27 вересня цього року Управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради вже вчетверте проведе турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови між командами навчальних закладів.

 • Круглий стіл на тему: «Виклики і перспективи туризму в Луцьку»!

  Круглий стіл на тему: «Виклики і перспективи туризму в Луцьку»!

  У Луцьку відбудеться обговорення проблем і перспектив туризму. Захід відбудеться 27 вересня, у вівторок, у рамках відзначення Всесвітнього дня туризму. Початок о 12. 00 у сквері поблизу офісу Центру туристичної інформації та послуг.

 • Майстер-клас «Луцький свищик»

  Майстер-клас «Луцький свищик»

  «Зроби свій свищик власноруч!». Центр туристичної інформації та послуг спільно із майстром з ліплення Анатолієм Філозофом (ГО «Рукотвори Волині») організовують неординарний та цікавий майстер-клас у стилі «handmade».

 • «Гасіть вогні!»: вечірня прогулянка Луцьком

  «Гасіть вогні!»: вечірня прогулянка Луцьком

  Центр туристичної інформації та послуг організовує нетипову екскурсію до Міжнародного дня туризму!

 • День європейської спадщини у Луцьку.

  День європейської спадщини у Луцьку.

  У Луцьку буде виставка і відкрита лекція в рамках відзначення Днів європейської спадщини.