ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Волонтер Корпусу Миру Джеремі Ханна написав вірш про наше місто

  Волонтер Корпусу Миру Джеремі Ханна написав вірш про наше місто

  Волонтер Корпусу Миру Джеремі Ханна написав вірш про наше місто. "Lutsk’s Key" - вірш волонтера Корпусу Миру США Джеремі Ханна!

 • На Бандерштат приїде Юрко Журавель

  На Бандерштат приїде Юрко Журавель

  Музикант, художник та активний громадський діяч Юрій Журавель виступить на гутірковій сцені Бандерштату-2016.

 • "Ніч у Луцькому замку" очима амерканця

  "Ніч у Луцькому замку" очима амерканця

  "Ніч у Луцькому замку" очима американця. Гучна вечірка «Ніч у Луцькому замку» вразила мене. Це дійсно велика подія. Я не очікував побачити того, що бачив, відчути енергію, яку відчув. Замок мав потужний естетичний дух, запал єдності, відчуття містики і щирого подиву від усього. «Ніч у Луцькому замку» з його більш аніж двома тисячами учасниками воістину особлива для Луцька!

 • Театралізована екскурсія від луцької міщанки ХVІІ століття

  Театралізована екскурсія від луцької міщанки ХVІІ століття

  Високоповажне міщанство луцькеє й гості заморськії! А чи знаєте, що жиє в Лучеськови дівчина, яка добре його минувшину знає?

 • У Луцьку презентували роботи рівненських художників

  У Луцьку презентували роботи рівненських художників

  У Луцьку презентували роботи рівненських художників. Виставку робіт фотохудожників з м. Рівне «Impression» презентували лучанам вчора, 2 серпня, у Луцькій галереї мистецтв. На огляд представили 130 фоторобіт.

 • Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи

  Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи

  Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи. 29 липня у Центрі туристичної інформації та послуг Луцька відбулася велелюдна зустріч волонтера Корпусу Миру Джеремі Ханна та усіх охочих доєднатись до вивчення англійської мови.

 • Про одну єврейську присягу в Луцьку

  Про одну єврейську присягу в Луцьку

  Про одну єврейську присягу в Луцьку. У сприйнятті людей раннього Нового часу присяга (лат. iurament) була богобоязливим, урочистим актом, що здійснювався у присутності Всевишнього. Сакральність, а відтак – неоскаржуваність й правдивість її широко застосовувалися у повсякденних практиках міського соціуму Луцька ХVІ – першої половини ХVІІ ст.

 • Полономовний поет з українською душею: Данило Братковський

  Полономовний поет з українською душею: Данило Братковський

  Данило Братковський – громадський, суспільно-політичний діяч, український польськомовний поет епохи бароко, автор знакової збірки віршів-фражок (сатир) «Світ по частинах розглянутий».

 • (Не)відомі волиняни: творець першої енциклопедії з Луцька

  (Не)відомі волиняни: творець першої енциклопедії з Луцька

  Волинська земля завжди була знана далеко за своїми межами. Тисячі відомих людей тут народилися та творили у різні часи. Так, на зламі XVII та XVIII століть народився у Луцьку чомусь забутий земляками представник шляхетського роду гербу Наленч Бенедикт Йоахім Хмєльовський.

 • Волинь у літературі: Амброджіо Контаріні

  Волинь у літературі: Амброджіо Контаріні

  Амброджіо Контаріні – дипломат і мандрівник із Венеції XV століття. У 1474 році він вирушив з Венеції у Персію. Шлях мандрівника проліг через Волинь. Зокрема венецієць відвідав Луцьк, Житомир, в також коротко описав дорогу між цими містами.