ua en pl ru 
НОВИНИ
 • «Арт- кафедра» презентувала творчість київських модерністів

  «Арт- кафедра» презентувала творчість київських модерністів

  Модерне мистецтво не визнає умовностей, не має обмежень і виходить за рамки будь-яких правил. Підтвердженням цього є творчість київських постмодерністів Андрія Александровича-Дочевського та Анатолія Твердого, які у п’ятницю 19 лютого завітали до галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра».

 • Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр.

  Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр.

  Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр. Чи різниться Луцьк минулий і сучасний своїм духом та атмосферою судити вам,однак зміни в зовнішніх проявах більш як явні: осучаснена архітектура, зміна в побуті та одязі помітна одразу. Для порівняння пропонуємо переглянути світлини, на яких зображений Луцьк у 1921-1939 роках. Чи різниться Луцьк минулий і сучасний своїм духом та атмосферою судити вам,однак зміни в зовнішніх проявах більш як явні: осучаснена архітектура, зміна в побуті та одязі помітна одразу. Для порівняння пропонуємо переглянути світлини, на яких зображений Луцьк у 1921-1939 роках. Фотопідбіркупідготував «Район.Луцьк» за сприяння інтернет-спільноти Lodomeria.

 • Про одну житейську історію в Луцьку

  Про одну житейську історію в Луцьку

  Про одну житейську історію в Луцьку: плід у Стиру, або Колесо історичних «граблів». Чи можна отак легко взяти собі і уявити те, що було 200 років тому? Як виглядали вулиці, що говорили мешканці, чим вони харчувалися, як жартували і на що ображалися?

 • Запрошуємо на прогулянку «Романтичними історіями мого Луцька»!

  Запрошуємо на прогулянку «Романтичними історіями мого Луцька»!

  Запрошуємо на прогулянку «Романтичними історіями мого Луцька»! Вже зовсім скоро до лучан в гості завітає романтичне і чуттєве свято – День святого Валентина.

 • "Гріх ганебний і вшетечний": перелюб у Луцьку ХVІ - ХVІІ ст.

  "Гріх ганебний і вшетечний": перелюб у Луцьку ХVІ - ХVІІ ст.

  "Гріх ганебний і вшетечний": перелюб у Луцьку ХVІ - ХVІІ ст. Однією із сумних життєвих реалій, які об’єднують сучасний світ та повсякдення людей ХVІ–ХVІІ ст., є подружні зради.

 • Світлини вулиць Луцька ХХ ст.

  Світлини вулиць Луцька ХХ ст.

  Світлини вулиць Луцька ХХ ст. Місто – як живий організм: живе, розвивається, росте, змінює своє обличчя. Наскільки змінився Луцьк за останні десятиліття можна судити із старих фотографій.

 • Луцьке Menu лютневих подій

  Луцьке Menu лютневих подій

  Обери подію на свій смак!

 • Чим приваблює туристів столиця Волині

  Чим приваблює туристів столиця Волині

  Польща? Чехія? Угорщина? Уперше побачивши на фото замок Любарта, багато хто не може повірити, що така чудово збережена середньовічна пам’ятка стоїть в одному з обласних центрів України

 • Цікаві факти про Луцький вокзал

  Цікаві факти про Луцький вокзал

  5 цікавих фактів про Луцький вокзал. Луцький залізничний вокзал визнали одним з найкрасивіших в Україні. Ха! А ще не далі як п’ять років тому ця споруда змахувала на допотопну станцію якогось райцентру!

 • Луцьк і його мешканці на світлинах початку ХХ ст.

  Луцьк і його мешканці на світлинах початку ХХ ст.

  Луцьк і його мешканці на світлинах початку ХХ ст. Луцьк має багату історію, яку візуально можна простежити за допомогою світлин, зроблених у різні періоди існування обласного центру.