ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Туризм може зробити світ кращим!

  Туризм може зробити світ кращим!

  Туризм може зробити світ кращим! Саме ця теза була наскрізною ниткою Міжнародної конференції «Брендинг дестинацій: запорука побудови успішної репутації», яка відбувалась у м. Київ 20-21 червня. Участь у конференції взяла начальник відділу розвитку туризму управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська.

 • Організатори розкрили секрети й таємниці "Ночі у Луцькому замку-2016»

  Організатори розкрили секрети й таємниці "Ночі у Луцькому замку-2016»

  «Ніч у Луцькому замку» Із нетерпінням лучани та гості міста чекають на найяскравішу мистецька подію Луцька - арт-шоу «Ніч у Луцькому замку - 2016». Як відомо, після двохрічної перерви, організатори вирішили кардинально змінити формат та концепцію фестивалю. Відтак, підготували для відвідувачів заходу безліч несподіванок та сюрпризів.

 • Юзеф Іґнатій Крашевський про Луцький замок

  Юзеф Іґнатій Крашевський про Луцький замок

  Юзеф Іґнатій Крашевський про Луцький замок. У 1838-1853 роках на Волині жив і подорожував польський письменник і художник Юзеф Крашевський. Відвідав він і Луцьк і залишив по тому цікаві мемуари в книзі «Спогади з Полісся, Волині і Литви».

 • Луцьк 1840 року

  Луцьк 1840 року

  Луцьк 1840 року. У 1840 році стали видавати альманах «Кіевлянинъ». У першому ж номері міститься праця викладача київського Університету святого Володимира (тепер це КНУ імені Шевченка) Василя Домбровського з короткою назвою «Луцк». Пізніше його прийняли у Копенгагенське королівське товариство північних антикварів.

 • Королівські ревізори про Луцьк 1545 року

  Королівські ревізори про Луцьк 1545 року

  Королівські ревізори про Луцьк 1545 року. Ревізії українних замків 1545 року стали своєрідними звітами королівських ревізорів про обстеження стану обороноспроможності прикордонних замків. Серед них на Волині розташовувалися Володимирська, Луцька й Крем’янецька твердині. Люстрації, окрім детальних описів місць локації замків, стану збереженості веж, мостів, арсеналів, інших замкових споруд, забезпеченості провіантом та фуражем, містили цікаві деталі із міського повсякдення.

 • Луцьк у спогадах шотландця ХІХ століття

  Луцьк у спогадах шотландця ХІХ століття

  Луцьк у спогадах шотландця ХІХ століття. Луцьк лишився у спогадах одного шотландця. Його рефлексії стосовно нашого міста - увазі читачів.

 • Італієць про Луцьк ХVІ століття

  Італієць про Луцьк ХVІ століття

  Протягом віків волинський край описували безліч мандрівників, письменників, королівських ревізорів, «заморських» посланців, та й місцеві мешканці залишали свої мемуари. Цей масив текстів сьогодні несправедливо забутий.

 • До уваги лучан та гостей міста!

  До уваги лучан та гостей міста!

  До уваги лучан та гостей міста! У зв’язку із світлим святом Трійці КП «Центр туристичної інформації та послуг» матиме вихідний у неділю, 19 червня.

 • Меню червневих атракцій та подій у Луцьку!

  Меню червневих атракцій та подій у Луцьку!

  Цікаві заходи та найбільш очікувані події Луцька - просимо обирати на власний смак!

 • Феномен Оксині: толкова екскурсія в Луцьку

  Феномен Оксині: толкова екскурсія в Луцьку

  Феномен Оксині: толкова екскурсія в Луцьку. В рамках відкриття туристичного сезону в Луцьку співавтор «Хронік Любарта», працівниця Центру туристичної інформації, викладач історичного факультету, PhD Оксана Штанько під образним іменем Оксиня відтворила для сотні глядачів події 400-літнього минулого в місті.