ua en pl ru 
НОВИНИ
 • У Луцьку збирають книгоманів та літературних «тусовщиків»

  У Луцьку збирають книгоманів та літературних «тусовщиків»

  У Луцьку збирають книгоманів та літературних «тусовщиків». Розпочинає діяльність проект «Клуб анонімних книгоманів і ТУСовщиків» (КАКТУС), що покликаний зібрати та зорганізувати луцьких літературних активістів та прихильників «книготусовок». Метою проекту є активізація літературно зацікавленої молоді та збір літературно-книжкових активістів Луцька в одному місці та задля спільної справи.

 • У Луцьку показали божественність жінки

  У Луцьку показали божественність жінки

  У Луцьку показали божественність жінки. В арт-кафе «Стоп-кадр» ("Адреналін-City") відкрили міні-експозицію, яка має продемонструвати гостям свято жіноцтва і весни.

 • Запрошуємо на прогулянку «Чи є в Луцьку білоґлова: луцьке жіноцтво крізь призму міської історії»

  Запрошуємо на прогулянку «Чи є в Луцьку білоґлова: луцьке жіноцтво крізь призму міської історії»

  Запрошуємо на прогулянку «Чи є в Луцьку білоґлова: луцьке жіноцтво крізь призму міської історії». От і прийшла весна! Маємо надію, що календарний березень невдовзі потішить нас сонячними промінчиками й таким жаданим теплом.

 • Репертуар на березень 2016 року

  Репертуар на березень 2016 року

  Репертуар на березень 2016 року. Волинський академічний обласний українсько музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запрошує на виставу у березні

 • Старі фото Луцька часів Другої світової війни

  Старі фото Луцька часів Другої світової війни

  Старі фото Луцька часів Другої світової війни. 40-ті роки ХХ століття – одні з найскладніших для міста та й усієї країни загалом.

 • Події міста Луцька на березень 2016 рік

  Події міста Луцька на березень 2016 рік

  Події міста Луцька на березень 2016 рік. Обери подію на свій смак!

 • І ще раз про Луцький замок

  І ще раз про Луцький замок

  І ще раз про Луцький замок. Україна славиться не тільки красивими краєвидами, а й величною архітектурою. В Україні налічується близько 300 замків і палаців, де раніше купалися в розкоші місцеві вельможі. Найбільш вражаючі обов’язково варто відвідати хоча б раз, пише видання «Lonely Life».

 • «Избави от врат адовых»: історична доля луцької каплиці

  «Избави от врат адовых»: історична доля луцької каплиці

  «Избави от врат адовых»: історична доля луцької каплиці. Того дня 1894 року біля православного собору Луцька зібралося більше 4 тисяч мешканців.

 • «Арт- кафедра» презентувала творчість київських модерністів

  «Арт- кафедра» презентувала творчість київських модерністів

  Модерне мистецтво не визнає умовностей, не має обмежень і виходить за рамки будь-яких правил. Підтвердженням цього є творчість київських постмодерністів Андрія Александровича-Дочевського та Анатолія Твердого, які у п’ятницю 19 лютого завітали до галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра».

 • Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр.

  Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр.

  Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр. Чи різниться Луцьк минулий і сучасний своїм духом та атмосферою судити вам,однак зміни в зовнішніх проявах більш як явні: осучаснена архітектура, зміна в побуті та одязі помітна одразу. Для порівняння пропонуємо переглянути світлини, на яких зображений Луцьк у 1921-1939 роках. Чи різниться Луцьк минулий і сучасний своїм духом та атмосферою судити вам,однак зміни в зовнішніх проявах більш як явні: осучаснена архітектура, зміна в побуті та одязі помітна одразу. Для порівняння пропонуємо переглянути світлини, на яких зображений Луцьк у 1921-1939 роках. Фотопідбіркупідготував «Район.Луцьк» за сприяння інтернет-спільноти Lodomeria.