ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Як у Луцьку бенкетували !

  Як у Луцьку бенкетували !

  У День міста лучанам запропонували поглянути на Луцьк з іншого боку – через призму великого середньовічного Лучеська. Сміливі лицарі, куртуазні дами, гордовиті коні та вина з князівських погребів – кожна дрібничка творила колорит фестивалю середньовічного духу «Князівський бенкет».

 • Луцький костел у списку незвичайних місць України !

  Луцький костел у списку незвичайних місць України !

  Одним з незвичайних святих місць України визнали Луцький костел Святих апостолів Петра і Павла.

 • Тепер і в Луцьку є " Я люблю Луцьк "!

  Тепер і в Луцьку є " Я люблю Луцьк "!

  Нині жителі Луцька також матимуть змогу зробити фото на фоні "Я люблю Луцьк"!

 • Погодинна програма фестивалю!

  Погодинна програма фестивалю!

  Що то в Луцьку суботнього дня діятиметься читайте!

 • Музичні сюрпризи на "Князівському бенкеті"!

  Музичні сюрпризи на "Князівському бенкеті"!

  Музичні сюрпризи на "Князівському бенкеті"! В Луцьку вміють гарно грати і запально танцювати! Жоден князівський бенкет, жодні народні гуляння у стародавньому Луцьку не обходився без вправних музик, які своєю творчістю звеселяли серця лучан і гостей міста, робили їх добрішими і людянішими.

 • Завітайте на фестиваль князівського духу- отримайте приємний подарунок!

  Завітайте на фестиваль князівського духу- отримайте приємний подарунок!

  Завітайте на фестиваль князівського духу- отримайте приємний подарунок! 20 серпня 2016 року у День міста Луцька запрошуємо всіх лучан та дорогих гостей відвідати фестиваль “Князівський бенкет”, що відбудеться на Замковій площі.

 • Різноманіття страв для гостей фестивалю!!!

  Різноманіття страв для гостей фестивалю!!!

  Різноманіття страв для гостей фестивалю!!! У Луцьку вміють смачно готувати і люблять гарно поїсти!

 • На завершення фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” буде феєричне вогняне шоу у виконанні театру вогню “Fire Danse"!

  На завершення фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” буде феєричне вогняне шоу у виконанні театру вогню “Fire Danse"!

  У тому Луцьку все не по людську, кругом вода, а всередині — біда! Так звучить старовинна місцева приказка. В ній йдеться про повені й пожежі, що регулярно нищили місто. Отже, “біда”, про яку йде мова, це — вогонь! Вогонь супроводжує людей впродовж усієї їх історії, зігріває і спалює, готує їжу і спопеляє запаси, допомагає творити і руйнувати. А ще вогонь дарує незвичайні видовища! Одне з них — феєричне вогняне шоу у виконанні театру вогню “Fire Danse”, яким Ви зможете насолодитися на завершення фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” 20 серпня 2016 року!

 • "І я там був, мед-пиво пив, по бороді текло, а в роті не було!"

  "І я там був, мед-пиво пив, по бороді текло, а в роті не було!"

  "І я там був, мед-пиво пив, по бороді текло, а в роті не було!" Такими словами закінчуються українські казки зі щасливим кінцем! А фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет” 20 серпня 2016 року медами починається!

 • Вперше у Луцьку кінно-трюкові виступи!

  Вперше у Луцьку кінно-трюкові виступи!

  20 серпня 2016 року з нагоди Дня міста під час фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” відбудуться виступи кінно-трюкового театру “Парку Київська Русь” і Львівського каретного двору.