ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Безкоштовний квест "Упізнай Луцьк"

  Безкоштовний квест "Упізнай Луцьк"

  Центр туристичної інформації та послуг запрошує дослідити сторінки минулого та взяти участь у безкоштовному квесті "Упізнай Луцьк"! Чекаємо вас 28 вересня о 16:00

 • Виставка в Художньому музеї "Луцьк. Кроки минулого"

  Виставка в Художньому музеї "Луцьк. Кроки минулого"

  Серед експонатів - роботи художників Олександра Дишка, Елеонори Сабової-Дишко, Наталії Градиської. Виставка містить авторську графіку, малярство, твори декоративно-прикладного мистецтва, передусім на історичну тематику.

 • У Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться тематичний кіноперегляд

  У Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться тематичний кіноперегляд

  У рамках відзначення Всесвітнього дня туризму, 27 вересня, КП «Центр туристичної інформації та послуг» запрошує лучан та гостей міста відвідати безкоштовний кіноперегляд.

 • Десять затишних куточків Луцька з цікавою історією

  Десять затишних куточків Луцька з цікавою історією

  Повсякденна метушня й людські клопоти часто стають на перешкоді споглядання на красиві, а навіть живописні локації рідного міста.

 • Що робити на вікенд у Луцьку?

  Що робити на вікенд у Луцьку?

  Найкращий відпочинок – це зміна діяльності. Тому, аби гарно відпочити, можна активно провести вихідні. Варто гарно розважитися та запам’ятати яскраві моменти.

 • Як у Центрі туристичної інформації та послуг День міста святкували

  Як у Центрі туристичної інформації та послуг День міста святкували

  Дата 8 вересня цього року стала для лучан особливою. Адже саме в цю вже осінню суботу відзначали День міста. Час від часу дощ давав про себе знати, натякаючи на те, що люди не мають впливу на погоду, що можна організувати все на світі, але природа не підвладна нікому. Але, як виявилося, таки знайшлася річ, потужніша за стихію – це людська емоція. Відчуття любові, щастя, піднесення, часом задуми, гордості і простої радості витало в повітрі. Особливою була й атмосфера в Центрі туристичної інформації та послуг.

 • Як молодь Луцька формує туристичне обличчя міста

  Як молодь Луцька формує туристичне обличчя міста

  8 вересня Луцьк святкує День міста. За останні кілька років тут відбулись певні позитивні зрушення в розвитку туризму. З’являються нові цікаві екскурсійні маршрути, відкриваються приватні музеї. Луцьк стає привабливим для туристів. Велика роль у цьому луцької молоді, яка активно долучається до вивчення історії міста, пошуку невідомих фактів, які могли б стати «родзинками» екскурсій.

 • Запрошуємо на безкоштовну екскурсію «Луцьк у палітрі культур: від минулого до сьогодення»

  Запрошуємо на безкоштовну екскурсію «Луцьк у палітрі культур: від минулого до сьогодення»

  З нагоди Дня міста, у рамках проведення фестивалю «Палітра культур», Центр туристичної інформації та послуг запрошує на безкоштовну тематичну екскурсію «Луцьк у палітрі культур: від минулого до сьогодення».

 • Екскурсія до Дня міста "INSTALUTSK"

  Екскурсія до Дня міста "INSTALUTSK"

  Центр туристичної інформації та послуг Луцька запрошує всіх лучан та гостей міста на екскурсію "INSTALUTSK", яка відбудеться 8 вересня 2018 року о 10.00.

 • Завітайте на безкоштовну лекцію «Як Луцьк ставав містом маґдебурзьким»

  Завітайте на безкоштовну лекцію «Як Луцьк ставав містом маґдебурзьким»

  8 вересня, з нагоди Дня міста, запрошуємо лучан та гостей Луцька на пізнавальну лекцію-розмову про те, як у Лучеську з’явилося і утверджувалося Маґдебурзьке право.