ua en pl ru 
НОВИНИ
 • У Луцьку презентували картину легендарного художника

  У Луцьку презентували картину легендарного художника

  Головною родзинкою програми стала презентація лінориту Пабло Пікассо «Жінка в кольє» (1959 рік виконання, 1962 рік друку), який у 2013 році було передано Художньому музею Службою Безпеки України.

 • «Ми тут в пустині сад зробимо»: як євреї переносили центральний базар у Луцьку

  «Ми тут в пустині сад зробимо»: як євреї переносили центральний базар у Луцьку

  Сьогодні в Луцьку гостро стоїть питання так званого старого ринку. Що з ним робити: впорядкувати, перенести, ліквідувати? Сто років тому в місті була аналогічна проблема. На Парадному майдані (зараз це Театральний) був ринок, який вирішили перенести. Історія цієї епопеї розкриває багато паралелей із сьогоднішньою справою боротьби з «шанхаєм» Центрального ринку. А що Луцьк тоді був єврейським містом, то цей аспект інколи навіть комічно давав про себе знати.

 • "Сміття має своє місце"-новий екологічний проект у Луцьку.

  "Сміття має своє місце"-новий екологічний проект у Луцьку.

  «Сміття має своє місце» – такий новий екологічний проект запустили у Луцьку Громадський Рух «Іскра» спільно з СГО «Молодіжна Платформа» у рамках програми «Активні Громадяни», – повідомляють організатори.

 • Британці вражені ініціативністю волинської молоді!

  Британці вражені ініціативністю волинської молоді!

  Місцем проведення всеукраїнського з’їзду учасників славнозвісної програми міжнародного рівня «Active citizens» цього разу було обрано Луцьк. Глобального фасилітатора програми Майка Валдрона у компанії із представниками різних куточків України чекає надзвичайно насичена програма: екскурсії у найцікавіших місцях Луцька, знайомство зі студентською молоддю міста, ворк шопи, креативні театральні вистави, вогняне шоу, інтелектуальні ігри…

 • У Луцьку з'явилися перші сувеніри-кликуни.

  У Луцьку з'явилися перші сувеніри-кликуни.

  Луцькі майстри розпочали виготовляти сувеніри-ляльки у вигляді давнього оповісника, аби популяризувати новий символ обласного центру Волині – луцького кликуна. Про це пише Таблоїд Волині.

 • «Обирай! Змінюй! Поєднуй!»

  «Обирай! Змінюй! Поєднуй!»

  З 16 до 22 вересня Луцьк знову приєднається до Європейського тижня мобільності (ЄТМ).

 • У Луцьку презентували мобільний додаток для туристів Lutsk Street Art

  У Луцьку презентували мобільний додаток для туристів Lutsk Street Art

  У Луцьку під час першого міського арт-хакатону «Університет міста», що відбувався 17 та 18 липня, презентували безкоштовний мобільний додаток для туристів Lutsk Street Art.

 • Мобільний додаток "Луцьк-приємне відкриття".

  Мобільний додаток "Луцьк-приємне відкриття".

  Шановні друзі! Мобільний туристичний додаток «Луцьк - приємне відкриття!» створено для того, щоб зробити Ваше перебування у місті Луцьку максимально комфортним і зручним. Ми щиро прагнемо, щоб наше місто стало для Вас справжнім приємним відкриттям, що запам'ятається надовго!

 • Безкоштовна велоекскурсія!

  Безкоштовна велоекскурсія!

  В рамках акції «Європейський тиждень мобільності» запрошуємо Вас 18 вересня взяти участь у безкоштовній велоекскурсії містом.

 • Оригінальне селфі з кликуном.

  Оригінальне селфі з кликуном.

  Зроби яскраве та креативне селфі з кликуном до 25 вересня, що знаходиться біля "Центру туристичної інформації та послуг" за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2 та отримай файні подарунки!