ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Події міста Луцька на березень 2016 рік

  Події міста Луцька на березень 2016 рік

  Події міста Луцька на березень 2016 рік. Обери подію на свій смак!

 • І ще раз про Луцький замок

  І ще раз про Луцький замок

  І ще раз про Луцький замок. Україна славиться не тільки красивими краєвидами, а й величною архітектурою. В Україні налічується близько 300 замків і палаців, де раніше купалися в розкоші місцеві вельможі. Найбільш вражаючі обов’язково варто відвідати хоча б раз, пише видання «Lonely Life».

 • «Избави от врат адовых»: історична доля луцької каплиці

  «Избави от врат адовых»: історична доля луцької каплиці

  «Избави от врат адовых»: історична доля луцької каплиці. Того дня 1894 року біля православного собору Луцька зібралося більше 4 тисяч мешканців.

 • «Арт- кафедра» презентувала творчість київських модерністів

  «Арт- кафедра» презентувала творчість київських модерністів

  Модерне мистецтво не визнає умовностей, не має обмежень і виходить за рамки будь-яких правил. Підтвердженням цього є творчість київських постмодерністів Андрія Александровича-Дочевського та Анатолія Твердого, які у п’ятницю 19 лютого завітали до галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра».

 • Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр.

  Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр.

  Луцьк та його жителі на світлинах 1921 - 1939 рр. Чи різниться Луцьк минулий і сучасний своїм духом та атмосферою судити вам,однак зміни в зовнішніх проявах більш як явні: осучаснена архітектура, зміна в побуті та одязі помітна одразу. Для порівняння пропонуємо переглянути світлини, на яких зображений Луцьк у 1921-1939 роках. Чи різниться Луцьк минулий і сучасний своїм духом та атмосферою судити вам,однак зміни в зовнішніх проявах більш як явні: осучаснена архітектура, зміна в побуті та одязі помітна одразу. Для порівняння пропонуємо переглянути світлини, на яких зображений Луцьк у 1921-1939 роках. Фотопідбіркупідготував «Район.Луцьк» за сприяння інтернет-спільноти Lodomeria.

 • Про одну житейську історію в Луцьку

  Про одну житейську історію в Луцьку

  Про одну житейську історію в Луцьку: плід у Стиру, або Колесо історичних «граблів». Чи можна отак легко взяти собі і уявити те, що було 200 років тому? Як виглядали вулиці, що говорили мешканці, чим вони харчувалися, як жартували і на що ображалися?

 • Запрошуємо на прогулянку «Романтичними історіями мого Луцька»!

  Запрошуємо на прогулянку «Романтичними історіями мого Луцька»!

  Запрошуємо на прогулянку «Романтичними історіями мого Луцька»! Вже зовсім скоро до лучан в гості завітає романтичне і чуттєве свято – День святого Валентина.

 • "Гріх ганебний і вшетечний": перелюб у Луцьку ХVІ - ХVІІ ст.

  "Гріх ганебний і вшетечний": перелюб у Луцьку ХVІ - ХVІІ ст.

  "Гріх ганебний і вшетечний": перелюб у Луцьку ХVІ - ХVІІ ст. Однією із сумних життєвих реалій, які об’єднують сучасний світ та повсякдення людей ХVІ–ХVІІ ст., є подружні зради.

 • Світлини вулиць Луцька ХХ ст.

  Світлини вулиць Луцька ХХ ст.

  Світлини вулиць Луцька ХХ ст. Місто – як живий організм: живе, розвивається, росте, змінює своє обличчя. Наскільки змінився Луцьк за останні десятиліття можна судити із старих фотографій.

 • Луцьке Menu лютневих подій

  Луцьке Menu лютневих подій

  Обери подію на свій смак!