ua en pl ru 
НОВИНИ
 • «А що, волиняче, салату наївся?», або Що споживали волиняни ХVI–XVII століть.

  «А що, волиняче, салату наївся?», або Що споживали волиняни ХVI–XVII століть.

  Давнє німецьке прислів’я говорить: “Людина є те, що вона їсть”. І справді – харчовий раціон слугує ключем до з’ясування багатьох деталей життя соціуму

 • Луцьке Меню на грудень 2015

  Луцьке Меню на грудень 2015

  Події міста Луцька на грудень 2015 року. Обери подію на свій смак!

 • Принцеса Сіаму з Луцька

  Принцеса Сіаму з Луцька

  Принцеса Сіаму з Луцька. Неймовірна історія життя маленької дівчинки Каті з Луцька, що стала дружиною спадкоємця королівського трону Сіаму

 • Історія луцького водогону

  Історія луцького водогону

  Історія луцького водогону. Це історія про те, як Луцьк розвивався і як нові технології проникали в місто. Настав час, і чиста вода автоматичними помпами стала подаватися в оселі мешканців. Правда, зробили в Луцьку це лише з шостої спроби, а перед тим ще 40 років обговорювали наміри.

 • КП "Центр туристичної інформації та послуг" працюватиме за новим графіком

  КП "Центр туристичної інформації та послуг" працюватиме за новим графіком

  Весна іде, красу несе! КП "Центр туристичної інформації та послуг" працюватиме за новим графіком. Чекаємо на весну та на любих туристів)

 • Луцьк історичний. Доля садиби Зайковського

  Луцьк історичний. Доля садиби Зайковського

  Луцьк історичний. Доля садиби Зайковського. Садиба з «рисами шляхетності» на вулиці Ярощука була збудована у XVIII столітті.

 • Луцьк – найбільш україномовне місто в державі

  Луцьк – найбільш україномовне місто в державі

  Луцьк – найбільш україномовне місто в державі. Обласний центр Волині Луцьк та місто Рівне визнано найбільш україномовними.

 • Військовий госпіталь на Красному

  Військовий госпіталь на Красному

  Військовий госпіталь на Красному. На розі вулиць Червоного Хреста і Львівської у Луцьку знаходиться дуже нетипова споруда для забудови того району – військовий госпіталь. Триповерховий велетень у стилі класицизму сьогодні стоїть напівзруйнований на території колишньої військової частини.

 • Історія каплиці на луцькому меморіалі

  Історія каплиці на луцькому меморіалі

  Радянська влада ліквідувала декілька старих цвинтарів Луцька, однак на їх місці залишилися будівлі, які були свідками подій ще позаминулого століття. Одна з таких споруд – каплиця на Меморіалі Слави.

 • Медова майстерня: зроби сам

  Медова майстерня: зроби сам

  Об’єднання майстрів «Світ нашими руками» організувало в центрі луцька «Медову майстерню», де проводититимуть майстер-класи для дітей та дорослих.