ua en pl ru 
НОВИНИ
 • У Луцьку з’явилася велика настінна панорама замку XVI століття

  У Луцьку з’явилася велика настінна панорама замку XVI століття

  У Луцьку з’явилася велика настінна панорама замку XVI століття. У Луцьку на центральній пішохідній вулиці Лесі Українки розмістили велику настінну табличку з реконструкцією Верхнього та Окольного замків у XVI століттях.

 • Купи календар - допоможи бійцям!

  Купи календар - допоможи бійцям!

  Тема війни не скінчилася, потреби солдат не зменшилися...

 • Підземний собор: що треба знати про найстарішу будову Луцька

  Підземний собор: що треба знати про найстарішу будову Луцька

  Підземний собор: що треба знати про найстарішу будову Луцька. Поки на земній поверхні Луцька кипить життя, під цією поверхнею спочивають залишки великої історії. Вона тривала з XII століття й обірвалася саме в ту добу, коли обірвалося життя держави, частиною якої була Волинь, й історична доля розпорядилася цьому краю стати частиною іншої імперії.

 • Луцьк: відкриваємо туристичну перлину

  Луцьк: відкриваємо туристичну перлину

  Луцьк: відкриваємо туристичну перлину. Хочете вирушити в романтичну мандрівку? Зануритися у середньовіччя, познайомитися з новими, незнайомими легендами, скуштувати незвичайні страви, насолодитися смачною кавою? Перша думка – Львів. Але що робити, якщо Ви там уже були? Тричі туди поїдеш, а як щодо дев’ятих відвідин? Виявляється, одначе, що є на заході нашої країни місто, не менш привабливе для туристів, однак менш відоме, аніж столиця Галичини. Хоча відстань між ними зовсім незначна – якісь 150 км. Більш того, це місто старше від Львова, не менш цікаве з огляду на історію, пам’ятки архітектури та багатьох інших аспектів. Ще не здогадалися про яке місто йдеться? Звичайно, про Луцьк – давнє князівське, і, одночасно, молоде сучасне місто – столицю вкраїнської Волині

 • Репертуар на січень 2016 року

  Репертуар на січень 2016 року

  Репертуар на січень 2016 року. Волинський академічний обласний українсько музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запрошує на виставу у січні

 • Щиро вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим !

  Щиро вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим !

  Щиро вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим ! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

 • «Зроби новорічну прикрасу власноруч!»

  «Зроби новорічну прикрасу власноруч!»

  Передноворічна майстерка. «Зроби новорічну прикрасу власноруч!»

 • Луцька Різдвяна майстерня запрошує на майстер-класи

  Луцька Різдвяна майстерня запрошує на майстер-класи

  Управління культури Луцької міської ради і ГО "Рукотвори Волині" презентують черговий творчий проект "Різдвяна майстерня"

 • Золото, холера, тайнописи: що приховали дослідники ХІХ століття про Луцьк

  Золото, холера, тайнописи: що приховали дослідники ХІХ століття про Луцьк

  Золото, холера, тайнописи: що приховали дослідники ХІХ століття про Луцьк. Цікава і пізнавальна стаття луцького краєзнавця Олександра Котиса про "луцькі старожитності", описані імперськими дослідниками у другій половині ХІХ ст.

 • Репертуар на грудень 2015 року

  Репертуар на грудень 2015 року

  Репертуар на грудень 2015 року. Волинський академічний обласний українсько музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запрошує на виставу у грудні