ua en pl ru 
НОВИНИ
 • На Бандерштат приїде Юрко Журавель

  На Бандерштат приїде Юрко Журавель

  Музикант, художник та активний громадський діяч Юрій Журавель виступить на гутірковій сцені Бандерштату-2016.

 • "Ніч у Луцькому замку" очима амерканця

  "Ніч у Луцькому замку" очима амерканця

  "Ніч у Луцькому замку" очима американця. Гучна вечірка «Ніч у Луцькому замку» вразила мене. Це дійсно велика подія. Я не очікував побачити того, що бачив, відчути енергію, яку відчув. Замок мав потужний естетичний дух, запал єдності, відчуття містики і щирого подиву від усього. «Ніч у Луцькому замку» з його більш аніж двома тисячами учасниками воістину особлива для Луцька!

 • Театралізована екскурсія від луцької міщанки ХVІІ століття

  Театралізована екскурсія від луцької міщанки ХVІІ століття

  Високоповажне міщанство луцькеє й гості заморськії! А чи знаєте, що жиє в Лучеськови дівчина, яка добре його минувшину знає?

 • У Луцьку презентували роботи рівненських художників

  У Луцьку презентували роботи рівненських художників

  У Луцьку презентували роботи рівненських художників. Виставку робіт фотохудожників з м. Рівне «Impression» презентували лучанам вчора, 2 серпня, у Луцькій галереї мистецтв. На огляд представили 130 фоторобіт.

 • Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи

  Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи

  Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи. 29 липня у Центрі туристичної інформації та послуг Луцька відбулася велелюдна зустріч волонтера Корпусу Миру Джеремі Ханна та усіх охочих доєднатись до вивчення англійської мови.

 • Про одну єврейську присягу в Луцьку

  Про одну єврейську присягу в Луцьку

  Про одну єврейську присягу в Луцьку. У сприйнятті людей раннього Нового часу присяга (лат. iurament) була богобоязливим, урочистим актом, що здійснювався у присутності Всевишнього. Сакральність, а відтак – неоскаржуваність й правдивість її широко застосовувалися у повсякденних практиках міського соціуму Луцька ХVІ – першої половини ХVІІ ст.

 • Полономовний поет з українською душею: Данило Братковський

  Полономовний поет з українською душею: Данило Братковський

  Данило Братковський – громадський, суспільно-політичний діяч, український польськомовний поет епохи бароко, автор знакової збірки віршів-фражок (сатир) «Світ по частинах розглянутий».

 • (Не)відомі волиняни: творець першої енциклопедії з Луцька

  (Не)відомі волиняни: творець першої енциклопедії з Луцька

  Волинська земля завжди була знана далеко за своїми межами. Тисячі відомих людей тут народилися та творили у різні часи. Так, на зламі XVII та XVIII століть народився у Луцьку чомусь забутий земляками представник шляхетського роду гербу Наленч Бенедикт Йоахім Хмєльовський.

 • Волинь у літературі: Амброджіо Контаріні

  Волинь у літературі: Амброджіо Контаріні

  Амброджіо Контаріні – дипломат і мандрівник із Венеції XV століття. У 1474 році він вирушив з Венеції у Персію. Шлях мандрівника проліг через Волинь. Зокрема венецієць відвідав Луцьк, Житомир, в також коротко описав дорогу між цими містами.

 • Луцьк у творах австро-угорських художників.

  Луцьк у творах австро-угорських художників.

  Луцьк в першій половині XX ст.очима австро-угорських художників.