ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Станьте співавтором історичного роману про Великого князя Свидригайла!

  Станьте співавтором історичного роману про Великого князя Свидригайла!

  Міське управління туризму та промоції Луцька і радіостанція “Луцьк” запрошують краян стати співавторами історичного роману про яскраву особистість нашого минулого -- великого литовського князя Свидригайла.

 • А Ви ще не були в Луцьку? Тоді час пакувати валізи!

  А Ви ще не були в Луцьку? Тоді час пакувати валізи!

  5-7 жовтня у м.Київ відбувається видатна подія – туристична виставка UITM – 23-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - для представників туристичного бізнесу та усіх охочих, які люблять подорожувати та шукають туристичні цікаві напрямки, ще досі не відвідані ними. Виставка акцентує увагу на культурно-туристичному потенціалі України і ознайомлення вітчизняних та зарубіжних відвідувачів та гостей виставки з туристичними можливостями українських міст та регіонів в цій царині.

 • У Центрі туристичної інформації та послуг діє буккросингова полиця! Візьми собі цікаву книгу)

  У Центрі туристичної інформації та послуг діє буккросингова полиця! Візьми собі цікаву книгу)

  У Центрі туристичної інформації та послуг діє буккросингова полиця! Якщо у Вас залежались вдома художня література, зокрема книжки про пригоди та мандри, література іноземними мовами, путівники та інші книги, якими б Ви хотіли поділитись, з радістю приймемо їх. Нагадуємо, Центр туристичної інформації та послуг знаходиться за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2

 • Як у Луцьку "Гасили вогні"!

  Як у Луцьку "Гасили вогні"!

  27.09.о 18.30 Центр туристичної інформації та полуг організавував прогулянку «Гасіть вогні» - так називалася екскурсія, яка ознайомлювала з магдебурзькою історією Луцька.

 • «Луцьк: відомий і невідомий» ІV турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови

  «Луцьк: відомий і невідомий» ІV турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови

  «Луцьк: відомий і невідомий» ІV турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови. Дбаючи про майбутнє нашого міста, з метою виховання любові і поваги до його історичних і культурних надбань, а також з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму, 27 вересня цього року Управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради вже вчетверте проведе турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови між командами навчальних закладів.

 • Круглий стіл на тему: «Виклики і перспективи туризму в Луцьку»!

  Круглий стіл на тему: «Виклики і перспективи туризму в Луцьку»!

  У Луцьку відбудеться обговорення проблем і перспектив туризму. Захід відбудеться 27 вересня, у вівторок, у рамках відзначення Всесвітнього дня туризму. Початок о 12. 00 у сквері поблизу офісу Центру туристичної інформації та послуг.

 • Майстер-клас «Луцький свищик»

  Майстер-клас «Луцький свищик»

  «Зроби свій свищик власноруч!». Центр туристичної інформації та послуг спільно із майстром з ліплення Анатолієм Філозофом (ГО «Рукотвори Волині») організовують неординарний та цікавий майстер-клас у стилі «handmade».

 • «Гасіть вогні!»: вечірня прогулянка Луцьком

  «Гасіть вогні!»: вечірня прогулянка Луцьком

  Центр туристичної інформації та послуг організовує нетипову екскурсію до Міжнародного дня туризму!

 • День європейської спадщини у Луцьку.

  День європейської спадщини у Луцьку.

  У Луцьку буде виставка і відкрита лекція в рамках відзначення Днів європейської спадщини.

 • А ти користуєшся мобільним додатком нашого міста?

  А ти користуєшся мобільним додатком нашого міста?

  "Луцьк. Мобільний додаток нашого міста". Для туристів, що приїжджають до Луцька та жителів обласного центру створили туристичний додаток для смартфонів.