ua en pl ru 
НОВИНИ
 • Музичні сюрпризи на "Князівському бенкеті"!

  Музичні сюрпризи на "Князівському бенкеті"!

  Музичні сюрпризи на "Князівському бенкеті"! В Луцьку вміють гарно грати і запально танцювати! Жоден князівський бенкет, жодні народні гуляння у стародавньому Луцьку не обходився без вправних музик, які своєю творчістю звеселяли серця лучан і гостей міста, робили їх добрішими і людянішими.

 • Завітайте на фестиваль князівського духу- отримайте приємний подарунок!

  Завітайте на фестиваль князівського духу- отримайте приємний подарунок!

  Завітайте на фестиваль князівського духу- отримайте приємний подарунок! 20 серпня 2016 року у День міста Луцька запрошуємо всіх лучан та дорогих гостей відвідати фестиваль “Князівський бенкет”, що відбудеться на Замковій площі.

 • Різноманіття страв для гостей фестивалю!!!

  Різноманіття страв для гостей фестивалю!!!

  Різноманіття страв для гостей фестивалю!!! У Луцьку вміють смачно готувати і люблять гарно поїсти!

 • На завершення фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” буде феєричне вогняне шоу у виконанні театру вогню “Fire Danse"!

  На завершення фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” буде феєричне вогняне шоу у виконанні театру вогню “Fire Danse"!

  У тому Луцьку все не по людську, кругом вода, а всередині — біда! Так звучить старовинна місцева приказка. В ній йдеться про повені й пожежі, що регулярно нищили місто. Отже, “біда”, про яку йде мова, це — вогонь! Вогонь супроводжує людей впродовж усієї їх історії, зігріває і спалює, готує їжу і спопеляє запаси, допомагає творити і руйнувати. А ще вогонь дарує незвичайні видовища! Одне з них — феєричне вогняне шоу у виконанні театру вогню “Fire Danse”, яким Ви зможете насолодитися на завершення фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” 20 серпня 2016 року!

 • "І я там був, мед-пиво пив, по бороді текло, а в роті не було!"

  "І я там був, мед-пиво пив, по бороді текло, а в роті не було!"

  "І я там був, мед-пиво пив, по бороді текло, а в роті не було!" Такими словами закінчуються українські казки зі щасливим кінцем! А фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет” 20 серпня 2016 року медами починається!

 • Вперше у Луцьку кінно-трюкові виступи!

  Вперше у Луцьку кінно-трюкові виступи!

  20 серпня 2016 року з нагоди Дня міста під час фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” відбудуться виступи кінно-трюкового театру “Парку Київська Русь” і Львівського каретного двору.

 • З нагоди Дня міста конкурс на найкращий середньовічний костюм!

  З нагоди Дня міста конкурс на найкращий середньовічний костюм!

  20 серпня 2016 року у День міста Луцька запрошуємо всіх лучан та дорогих гостей відвідати фестиваль “Князівський бенкет”, що відбудеться на Замковій площі.

 • На день міста - прогулянка з Оксинею!

  На день міста - прогулянка з Оксинею!

  Року Божого 2016, дня 20, місяця серпня Оксиня кличе лучан і гостей міста на прогулянку.

 • Увага ! Запрошуємо відвідати фестиваль українського духу " Князівський бенкет"

  Увага ! Запрошуємо відвідати фестиваль українського духу " Князівський бенкет"

  Якщо Ви завжди хотіли дізнатись як же ж святкували князі та княгині, королі й королеви, то Вам до Луцька на “Князівський бенкет”! Фестиваль середньовічного духу, який перенесе Вас у добу Середньовіччя, зачарує співами мандрівних менестрелів, закружляє в танку середньовічного танцю, перетворить на лицарів та вінценосних осіб.

 • Нічний флешмоб на Бандерштаті-2016!

  Нічний флешмоб на Бандерштаті-2016!

  Кожного року на фестивалі «Бандерштат» відвідувачі беруть участь у флешмобі. Люди стають за схемою і утворюють гігантські слова чи малюнки. У 2015 році «бандерштатівці» склали слово «перемога», а у 2014 – абревіатуру «ПТН ПНХ».