ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
 • Dom rzebiarza z Łucka w siódemce niezwykłych budynków

  Dom rzebiarza z Łucka w siódemce niezwykłych budynków

  Na listę najciekawszych budynków Ukrainy, opublikowaną w wydaniu internetowym Focus.ua, trafił łucki dom z chimerami. Nad słynnym budynkiem już ponad 30 lat pracuje rzeźbiarz Mykoła Hołowań.

 • Zdjęcie pamiątkowe z Łucka!

  Zdjęcie pamiątkowe z Łucka!

  Uwaga! Na stronie VisitLutsk.com pojawił się nowy dział "Zdjęcie pamiątkowe". Tu będziemy postaramy się pokazać najciekawsze miejsca dla robienia zdjęć w Łucku.

 • Panorama Łucka z nowego placu widokowego

  Panorama Łucka z nowego placu widokowego

  Z okazji Dnia turystyki w Łucku pojawił się jeszcze jeden obiekt turystyczny - od dzisiaj panoramę miasta można obejrzeć z placu widokowego na skrzyżowaniu ul. Kwitkowej i Girnej. Uroczyste otwarcie odbyło się 30 września.

 • Suszymy zdjęcia na łuckim "podwórku"

  Suszymy zdjęcia na łuckim "podwórku"

  Akcja artystyczna "Suszka" po raz pierwszy odbyła się w Łucku. 29 września od 12 godziny łuccy fotografowie przynosili swoje zdjęcia i wywieszali na linach - aby później wymienić się pracami i namiarami. Całe zajście odbyło się w skwerze "Zorianyj" (Gwiezdny).

 • Logo Łucka ubrali w wyszywanki

  Logo Łucka ubrali w wyszywanki

  24 siernia uczestnicy corocznej akcji "Ukraińska wyszywanka" utworzyli logo turystyczne Łucka - stylizowany kluczyk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia.

 • Dołącz do naszego klubu wolonterskiego!

  Dołącz do naszego klubu wolonterskiego!

  Jeśli jesteś aktywną osoba i lubisz Łuck, chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z róznych dziedzin, pragniesz poznać ukraińskich i zagranicznych turystów, chcesz organizować ciekawe przedsięwzięcia - dołącz do klubu wolonterskiego przy przy Centrum informacji turystycznej i usług!

 • Nieistniejące budynki Łucka w 3D

  Nieistniejące budynki Łucka w 3D

  Nowe technologie pozwalają zajrzeć w przeszłość i zobaczyć budowle, którymi wiele lat temu szczycił się Łuck. Zobacz, jak wyglądały pałac książęcy, cerkiew Jana Teologa oraz kenasa karaimska.

 • Konkurs "Pocztówka dla Łucka"

  Konkurs "Pocztówka dla Łucka"

  Z okazji otwarcia turystycznej strony Łucka oraz Dnia miasta VisitLutsk.com organizuje konkurs zdjęć "Pocztówka dla Łucka". Dowiedz się jak wziąć udział

 • Kongo, Meksyk i Izrael na Poleskim lecie z folklorem

  Kongo, Meksyk i Izrael na Poleskim lecie z folklorem

  Poleskie lato z folklorem już po raz trzynasty zbiera miłośników tradycyjnego tańca z różnych zakątków świata. Dowiedz się, jakie zespoły można zobaczyć na tegorocznym festiwalu.