ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
 • Rodzinne święto "Festiwal kuchni narodowej " odbędzie się w Łucku

  Rodzinne święto "Festiwal kuchni narodowej " odbędzie się w Łucku

  11 października, o 14: 00, w Centralnym parku kultury i wypoczynku imienia Łesi Ukrainki miasta Łuck odbędzie się rodzinne święto "Festiwal kuchni narodowej "

 • Łuck przyszłych dni

  Łuck przyszłych dni

  Zamknijmy na chwilę oczy i puśćmy wodze fantazji. Zapomnijmy o tym, co złe i napawajmy się marzeniami. Łuck, miasto z ogromnym potencjałem, za pięć, dziesięć czy piętnaście lat może całkowicie zmienić swój wygląd.

 • Reprezentujemy Łuck w Polsce na targach międzynarodowych "EKOGALA - 2015"

  Reprezentujemy Łuck w Polsce na targach międzynarodowych "EKOGALA - 2015"

  Informujemy łuczan o udziale delegacji z Łucka w Międzynarodowych targach produktów ekologicznych i żywności wysokiej jakości "EKOGALA - 2015", które odbyły się w mieście-partnerze Łucka – Rzeszowie (RP Polska).

 • Łuck stanie się terytorium sztuki

  Łuck stanie się terytorium sztuki

  23-14 maja w Łucku odbędzie się festiwal sztuki współczesnej Art Territory: miasto twórców. Centralna część miasta stanie się wielką pracownią artystyczną, gdzie będą tworzyć i odpoczywać muzycy, malarze, fotografowie, poeci i animatorzy. Każdy chętny będzie mógł nie tylko przyglądać się działaniom, ale także aktywnie uczestniczyć w wielu przedsięwzięciach.

 • Łuckie MENU na maj 2015

  Łuckie MENU na maj 2015

  Wybierz wydarzenie na swój smak!

 • Zapraszamy na wycieczkę "Romantyczne historie mojego Łucka"

  Zapraszamy na wycieczkę "Romantyczne historie mojego Łucka"

  24 kwietnia 2015 roku z okazji odkrycia sezonu turystycznego, który tego roku nosi nazwę "Odkrycia obok Ciebie!" zorganizowane "Centrum informacji turystycznej i usług" zaprasza łuczan i gości miasta otworzyć dla siebie "Łuck romantyczny".

 • Łuckie MENU na kwiecień 2015

  Łuckie MENU na kwiecień 2015

  Wybierz wydarzenie na swój smak!

 • Godzina turystyczna dla Łuccych uczniów

  Godzina turystyczna dla Łuccych uczniów

  W ramach kampanii promocyjnej "Jestem Łuczaninem" Zarządu turystyki i promocji miasta Łuck już po raz drugi przeprowadzono godzinę turystyczną dla uczniów miasta Łuck.

 • Zaprasza do Łucka Switłana Ryżuk

  Zaprasza do Łucka Switłana Ryżuk

  W tej serii artykułów znani i wybitni łuczanie będą odpowiadali na 2 pytania:1. Jakie Państwa ulubione miejsce w Łucku i argumentacja odpowiedzi.2.Jakie wydarzenie (festiwal, koncert, spektakl) koniecznie poleca Pan / Pani odwiedzić? Dlaczego?

 • Łuckie MENU na marzec 2015

  Łuckie MENU na marzec 2015

  Wybierz wydarzenie na swój smak!