ua en pl ru 
НОВИНИ
Запрошуємо Луцьк на соціальну гру uCRAZYans!

Запрошуємо Луцьк на соціальну гру uCRAZYans!

 

Протягом двох днів місто захопить подія, що допоможе йому пізнати себе. Тут будь-який мешканець незалежно від віку та становища зможе познайомитися із ініціативами Луцька та України. А оскільки краще раз узяти участь, ніж сто разів подивитися, гратимемо активно!

На вас чекають:

*Незвичний квест для всіх бажаючих: темою гри-пригоди буде реальне життя міста, але з потужними надможливостями активних містян.

* Інтерактивний музей, не схожий на інші: його експонати можна ба навіть треба буде чіпати! :) Він допоможе краще пізнати, чим живе місто й як можна долучитися до його покращення.

* Лекторій – важливі розповіді у живій формі від людей, що знаються на актуальних проблемах і працюють із ними. І звичайно, можливості для питань, обговорень і дискусій!

* Дитячий майданчик, відкритий для креативу й творчості наймолодших учасників, де вони зможуть самостійно творити місто своїх мрій із переробних матеріалів. 

Тема – "Луцьк на перехресті можливостей" – була визначена власне лучанами. Місто та його мешканці живуть "не Замком єдиним", саме зараз місто шукає й відкриває нові змісти й символи, обличчя й історії. Центр Волині, Луцьк був центром маршрутів до Європи – отже здавна тримав руку на пульсі різноманітних культур та ідей. Давайте разом із ним роздивимося, що захоплюючого відкривається на цьому роздоріжжі!

Місце: Луцьк, Театральний майдан, 2 .

Розклад:

12 травня 16:00–19:00 – соціальний квест

12-13 травня 11:00–18:00 – робота інтерактивного музею

13 травня 16:00–19:00 – робота лекторію.

 Вхід вільний! Приходьте з сім’єю й друзями!

Реєструйтеся за посиланням ➡ https://goo.gl/cWF2hv

"Граймо" спільно, корисно та весело!

Організатори заходу: Міжнародна неурядова організація Pact та ГО Дивовижні, за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development).

 Пакт – міжнародна неурядова організація, що, зокрема, реалізує проект «Долучайся!», метою якого є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності.

 «Дивовижні» – громадська організація, яка займається розвитком соціальної відповідальності, шляхом залучення містян до змін, а також сприяння ініціативам місцевих активістів.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: