ua en pl ru 
НОВИНИ
Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи

Як у Центрі туристичної інформації та послуг ламали стереотипи

29 липня у Центрі туристичної інформації та послуг Луцька відбулася велелюдна зустріч волонтера Корпусу Миру Джеремі Ханна та усіх охочих доєднатись до вивчення англійської мови. На неформальне заняття завітали навіть бабусі-пенсіонерки, гадаючи, що мову «імперіалістів» можна буде студіювати від початків :)

Темою другого заняття, що проводитимуться і надалі в рамках проекту «English speaking club» стали життєві стереотипи.

 

 

Лектор-модератор підкорив своїх «студентів» безпосередністю й щирістю. Запитував про найпоширеніші в Україні стереотипи. Потім розповів про американські. Цікаво, що хлопець дуже вдало показав, як українці/ представники інших країн сприймають американців, і як реагують на чужоземців мешканці Сполучених штатів Америки. Говорили про важливість матеріального становища, розум-вдачу, ставлення до інших народів/ рас. З’ясовували що з того правда, а що, власне, стереотипи. 

 

Позитивною нотою закінчення заходу було оголошення про наступне заняття. Послухати носія мови й пересвідчитись у власних потугах можна буде уже наприкінці першого серпневого тижня. Тож, стежте за оголошеннями на нашому сайті VisitLutsk та сторінках у соціальних мережах!

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: