ua en pl ru 
НОВИНИ
Відбувся міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку»

Відбувся міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку»

Протягом 12 - 13 січня на Театральному майдані міста відбувся тринадцятий міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку». Участь у фестивалі взяли багато колективів із Польщі, Білорусі, Литви. У програмі фестивалю: колядки, вертепні дійства, забави для дорослих і дітей, святковий ярмарок та різдвяні частуванння. 

«У ці дні ми завжди вітали один одного, бажали гарного настрою та усього, що пов’язано із надією та сподіваннями. Фактично, новий рік у нас починався не з якогось одного дня, а із цілого переліку свят. Різдво – це саме те свято, яке дарує нам надію, сподівання, яке завжди чекали дорослі і діти щоб потішити одне одного тим творчим знахідкам та традиціям, які були властиві для нашого народу. Не сумніваюсь, що сьогодні ми побачимо дуже багато яскравих виступів, насичених нашими традиціями та культурою», - розповів у вітальному слові Григорій Пустовіт.

Етнофестиваль завершився різдвяною шоу-програмою «Коляда з Тетяною Ціхоцькою» у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка. 

Фестиваль "Різдво у Луцьку" відбувається щорічно в січні. Мета фестивалю: відродження української духовності, популяризація національних різдвяних традицій та звичаїв; пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом; збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності.

В програмі фестивалю - колядки, щедрівки, православна хорова музика композиторів-класиків, церковна православна хорова музика, авторські твори різдвяної тематики.

Джерело: http://culture-lutsk.org.ua/proekty/rizdvo-u-lutsku

http://culture-lutsk.org.ua/novyny/2019-01-12/rizdvo_tryvaie

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: