ua en pl ru 
НОВИНИ
Відбулася лекція «Мода часів Луцького з’їзду європейських монархів»

Відбулася лекція «Мода часів Луцького з’їзду європейських монархів»

27 лютого о 18.00 в Центрі туристичної інформації та послуг відбулася публічна лекція "Мода часів Луцького з’їзду європейських монархів" в рамках просвітницького проекту «1429: З'їзд європейських монархів». 

Тетяна Яцечко-Блаженко розповідала про те, як одягались звичайні лучани, який одяг та аксесуари були популярними і актуальними у древньому Лучеську в XV столітті, якому вбранню надавали перевагу знатні гості з'їзду європейських монархів. Гарним доповненням презентації стало те, що одяг можна було побачити вживу :)

*Довідка: В 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.


Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: