ua en pl ru 
НОВИНИ
Відбулася екскурсія до Музею волинської ікони

Відбулася екскурсія до Музею волинської ікони

Суботня кскурсія до Музею волинської ікони видалася дуже особливою та атмосферною, кожен виходив з приміщення із трепетом в душі. Під час екскурсії присутні мали нагоду оглянути експозиції, у яких представлено більше 100 пам'яток іконопису. І лучани, і гості міста мали змогу відвідати місце направду сакральне, збагатитися й інтелектуально, і духовно.

Дякуємо науковому співробітникові музею, Вигодник Ангеліні Петрівні, за змістовну екскурсію! Спасибі Олесі Саєнко за світлини.

Довідка:

Музей волинської ікони репрезентує самобутню регіональну волинську школу іконопису XVI - XVIIIст. У збірці музею – ікони, предмети церковної декоративної різьби, металопластики та скульптура. Музей відкрився для відвідувачів 26 серпня 1993р. Експозиція музею розміщена у восьми залах.

У музеї експонуються твори видатного українського іконописця Йова Кондзелевича (1667 - після 1740р.р.). В залах музею можна побачити оригінальні зразки декоративної різьби і скульптура.

У музеї можна оглянути різноманітні виставки, які представляють експонати власної збірки, музеїв України та приватних колекцій. У музеї проводяться тематичні вечори, презентації, зустрічі, концерти камерної музики та духовного співу.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: