ua en pl ru 
НОВИНИ
Відбулася друга екскурсія в рамках проекту "Екскурсоводи у відпустці"

Відбулася друга екскурсія в рамках проекту "Екскурсоводи у відпустці"

Пізнавальну екскурсію провів науковий співробітник музею Тарас Верба.

Історик розповів про побут волинян з часу давнього до ХІХ століття.

Дякуємо за співпрацю Волинському краєзнавчому музеєві!

Довідково: 

Волинський краєзнавчий музей – головний музей Волинської області, найбільший і найдавніший з нині діючих музеїв Волині. Відкритий 16 червня 1929 року у м.Луцьку як Волинський музей.

На базі закладу 1940 року було організовано обласний історико-краєзнавчий музей. У роки Другої світової війни колекція музею зазнала значних втрат, однак уже 1944 року, одразу після визволення Волині від фашистських загарбників, музей відновив свою роботу як Волинський державний історико-краєзнавчий музей. 17 серпня 1985 року Волинський краєзнавчий музей було відкрито у новому приміщенні в центрі Луцька.

Нині Волинський краєзнавчий музей має в своєму складі ще п’ять діючих музеїв. Це філія – Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки, створений 1949 року, чотири відділи: Художній музей (1973 р.), Музей волинської ікони (1993 р.) і Музей історії Луцького братства (2011 р.) у Луцьку, та меморіальний музей В’ячеслава Липинського (2011 р.) у с. Затурці Локачинського району. Створюється Музей етнографії та народних промислів Волині у Луцьку.

Світлини: Олеся Саєнко.

 

   »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

 

 

 

 

 

 

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: