ua en pl ru 
НОВИНИ
Усесвітній день туризму в Центрі туристичної інформації та послуг: як це було?

Усесвітній день туризму в Центрі туристичної інформації та послуг: як це було?

У період з червня по серпень у рамках соціально-інтелектуального проекту «Екскурсоводи у відпустці» наукові співробітники музеїв відкривали лучанам забуті й невідомі сторінки історії міста. До акції долучились Волинський краєзнавчий музей, Музей Волинської ікони, Музей історії Луцького братства, Художній музей, Академія пізнання та розвитку «Робологікум», Музей «Технології минулого».

Учасники успішно реалізованого проекту зустрілись за чашкою ароматної кави, щоб згадати літні прогулянки. Керівники музеїв обмінювались новими ідеями щодо вдосконалення туристичної привабливості Луцька та запевнили, що раді та готові до такої співпраці. За жвавими обговореннями екскурсій та теплими розмовами кожен, хто долучився до цієї справи, отримав «Лист Вдячності».

Проте і цим день не завершився! Усі бажаючі прийшли та поринули у 3-годинну подорож в ХІ століття. У Центрі Туристичної Інформації та Послуг відбувся атмосферний перегляд стрічки «Лікар.Учень Авіценни». Пригодницька драма про шалену жагу до знань, кохання та важкий шлях до досконалості нікого не залишила байдужим.

Наступного дня осіннє місто розворушив квест «Упізнай Луцьк». За титул найкращих знавців історії міста змагались студенти ЛНТУ та СНУ ім. Лесі Українки. Завдання квесту полягало в тому, щоб за старими світлинами віднайти сучасні об’єкти. Учасники відзначились не лише кмітливістю, але й оригінальністю, про це свідчать назви команд: «Бусинки», «5 хвилин», «Охоронці пам'яток» і «Туристівці».

Група «5 хвилин» виправдала свою назву і в рекордний час надіслала фотозвіт з першої локації. Незабаром «Туристівці» і «Бусинки» активно почали випереджати конкурентів. Лише від «Охоронців пам'яток» не було жодної звістки. Проте під кінець квесту телефон загудів від їхньої кількості повідомлень. Надіславши останнє фото, студенти СНУ («Охоронці пам’яток») виграють у своїх суперників «5 хвилин».

Але як то кажуть, головне не перемога, а участь! А й справді, усіх учасників охопив пригодницький дух. Кожен дізнався щось нове, можливо, навіть несподіване! У нагороду учасники квесту отримали від Центру туристичної інформації подарунки - путівники Луцьком, які завжди будуть нагадувати про славне минуле нашого міста та гарно проведений Усесвітній день туризму!

Дякуємо вам за те, що бререте активну участь у житті міста! Запрошуємо долучатися до наших майбутніх заходів і подій :)

Світлини: Олеся Саєнко; Центр туристичної інформації та послуг.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: