ua en pl ru 
НОВИНИ
У Луцьку туристів кататимуть на легендарній «Волинянці»

У Луцьку туристів кататимуть на легендарній «Волинянці»

Екскурсія на бойовій машині Волині триває 1 годину 20 хвилин вартує 350 гривень.

Презентацію нової туристичної «фішки» провели 18 червня. З цього дня червоний ретро-кар чекатиме на пасажирів щоп’ятниці, щосуботи щонеділі на Театральному майдані, пише Район.Луцьк.

Також екскурсію на «ЛуАЗі» можна буде замовити на ресепшині луцьких готелів.

Під час подорожі містом екскурсантів прокатають по вулиці Винниченка, повз Меморіал на Шопена, далі – проспект Волі. З Центру по Богдана Хмельницького завезуть у Старе місто до кірхи, будинку скульптора, звідти до Синагоги, Волинської духовної семінарії, до костелу, луцької тюрми. Кінцева зупинка – замок Любарта.

Машину для реалізації цього проекту, шукали півроку, і врешті знайшли у селі Гірники Ратнівського району, що поблизу з білоруським кордоном.

«Дядько не знав, чи доїде його «Волинянка» до Луцька, бо сам виїздив нею не далі як 5 кілометрів до лісу. Продав недешево – в межах 1200-1300 доларів. Коли ми вдермонтували, обладнали і відтюнінгували машину, то її вартість уже не менше 5 тисяч доларів», - розповів директор туристичної компанії «Нові мандри» Віталій Новицький, який у складі «Туристичного альянсу Луцька» та за підтримки управління туризму та промоції міста Луцької міської ради реалізували цю ідею.

Після ремонту раритетну машину не впізнати. У салоні для п’ятьох пасажирів (а не трьох, як було) шкіряні сидіння, під капотом – двигун від «Таврії». Під час екскурсії в салон звучить аудіо-екскурсія, яку можна прослухати також у навушниках.

 

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: