ua en pl ru 
НОВИНИ
Що робити на вікенд у Луцьку?

Що робити на вікенд у Луцьку?

Найкращий відпочинок – це зміна діяльності. Тому, аби гарно відпочити, можна активно провести вихідні. Варто гарно розважитися та запам’ятати яскраві моменти.

Життя протягом 22-23 вересня у Луцьку буде доволі насиченим. Жителі та гості міста матимуть можливість чудово провести час у цей період.

Зокрема, на вихідних стартує 5-ий міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак». Нетрадиційний перфоменс за стінами театру не залишить байдужим абсолютно нікого. Тут ви побачите сучасне театральне мистецтво за межами усяких рамок.

Окрім того, Луцький замок втретє радо вітатиме затятих любителів м’яса та хмільного напою. 15 броварів з усієї України та 20 ресторатів створюватимуть неповторну атмосферу гастрономічного свята у стінах середньовічного замку.

Поціновувачі прекрасного матимуть змогу відвідати виставки, що експонуються у Галереї мистецтв. Зокрема, протягом вихідних можна оглянути дві з них: «Традиції і сучасність татар – польських мусульман», «Молода Волинь 2018».

Для розумних та кмітливих команда луцького осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» організовує квест «Цілі сталого розвитку». Учасникам потрібно буде пройти 17 локацій, які пов’язані із 17 цілями, що прийняті 193 державами-членами Організації Об’єднаних Націй на саміті в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Також Волинський академічний обласний музично-драматичний театр запрошує на виставу «Циганка Аза» Михайла Іляшенка.

Проведіть свої вихідні цікаво!

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: