ua en pl ru 
НОВИНИ
Школярі спробували себе в ролі екскурсоводів у музеї "Технології минулого"

Школярі спробували себе в ролі екскурсоводів у музеї "Технології минулого"

Шкільні роки… Надзвичайно важливий час для розвитку особистості! Не тільки завдяки шкільним урокам  і домашнім завданням можна стати усебічно розвиненою людиною. Вагомий внесок у це вкладають вчителі, які повинні не лише доступно пояснити матеріал, а й зацікавити учнів.

У пошуках того, як саме урізноманітнити навчальний процес, Кухарська Олена Іванівна,  вчитель ЛНВК №22,  провела свій урок історії в музеї  «Технології минулого».  У рамках експозиції цього музею демонструються забуті технології античності, середньовічні машини, механізми Леонардо да Вінчі, військова техніка та інженерія.

Та діти не прийшли, щоб тільки послухати лекцію. Учні 8-Б спробували себе в ролі екскурсоводів!

Вони, незважаючи на хвилювання, провели захоплюючу екскурсію та розповіли цікаві факти з історії винайдення та використання приладів. Як працював вогняний годинник? Коли і для чого створили сейсмограф? Якими були перші вимірювальні пристрої? На всі ці питання 8-Б швидко відповідав.

 

 

Неабияке захоплення у юних екскурсоводів викликала військова техніка та інженерія – арбалети, кулемети, бойові колісниці та багато іншого. А щоб краще зрозуміти принцип роботи механізмів, діти випробували їх в дії.

 

Без сумніву, цей день надовго залишиться у пам'яті школярів!

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: