ua en pl ru 
НОВИНИ
Різноманіття страв для гостей фестивалю!!!

Різноманіття страв для гостей фестивалю!!!

У Луцьку вміють смачно готувати і люблять гарно поїсти! 1429 року  у славному Лучеську на Стиру відбувся З’їзд європейських монархів — подія, після якої наше місто було нанесене на карти Європи. Вельможні гості Луцька любили і вміли добре поїсти і випити (особливо за рахунок іншого князя)! Щодня споживали 700 бочок меду і вина, 700 волів, 1400 баранів, сотні лосів, диких кабанів, не кажучи вже про дрібну живність та інші страви.

Та й сьогодні гості фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” зможуть скуштувати багато страв, історія приготування котрих губиться у сивій давнині: смажений кабанчик, різні види в’яленого і печеного м’яса, сушена у печі, копчена і смажена риба, бринза, князівські меди, пиво, тістечка, солодощі і ще багато різних смаколиків! У програмі також частування гостей від Князя! Завітайте на фестиваль і спробуйте історію на смак!

Крім того у програмі: лицарські поєдинки, виступи на конях, середньовічні майстер-класи, танці, ігри та розваги, князівські меди, середньовічна кухня, містечко ремісників, конкурс середньовічних костюмів, вогняне шоу та запальна музика!

Не пропустіть цю яскраву та видовищну подію 20 серпня 2016 року!

Початок урочистої ходи учасників фестивалю о 13.00 від майдану Братський міст.

Офіційне відкриття фестивалю о 13.20 на Замковій площі.

Запрошуємо до Луцька на “Князівський бенкет”!

Вхід вільний!!!

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: