ua en pl ru 
НОВИНИ
Особливі діти досліджували історичний Луцьк

Особливі діти досліджували історичний Луцьк

У неділю, 18 червня, відбувся історичний квест «Упізнай Луцьк», в якому взяли участь діти з особливими потребами, їх батьки та активна луцька молодь. Змагатися у знанні міста зголосилося 5 команд. За умовами квесту, кожній з них запропонували 10 світлин стародавнього Луцька, а учасникам належало відшукати це місце і сфотографуватися на фоні тієї чи іншої будівлі. Допомагав командам підказками перший в Україні студент із синдромом Дауна, лучанин Богдан Кравчук. Нині хлопець успішно здобуває фах історика у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Серед споруд, які пропонували упізнати в нинішньому Луцьку - будинок луцьких підприємців Кронштейнів (сучасний Медичний коледж), синагога, костел святих Петра і Павла, кам’яниця «Пекло» (будинок розпусти у давнину) та інші.

Найшвидше впоралася з завданням команда «21-ий кадр», яку сформували члени ГО «Даун-синдром». Друге місце у квесті дісталося команді «СуперСтар», а третє - у команди «Ейфорія». Переможці отримали дипломи за участь у квесті, а також квитки на науково-популярну лекцію «Quantum» від партнерів -Мистецького обєднання «стендаЛь».

Захід організували і провели за підтримки Центру туристичної інформації та «Громадського. Волинь».

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: