ua en pl ru 
НОВИНИ
Не пропустіть "Простір літер" 15 - 17 липня у Луцьку!

Не пропустіть "Простір літер" 15 - 17 липня у Луцьку!

Фестиваль «Простір літер» — це серія культурних заходів, пов’язаних за мистецтвом каліграфії, шрифтовим та книжковим дизайном. Включає в себе виставки каліграфії та літерації, а також лекції, презентації, майстер-класи від провідних українських художників та дизайнерів. Відбувається вже втретє.

Гості фестивалю: Андрій Шевченко, Антон Іванов, Андрій Константинів, Тарас Макар, Наталія Ком’яхова, Іра Батуревіч, Наталія Синепупова, Олександр Трегуб, Алла Калініченко та інші.

Варто зазначити:

1) «Каліграфія Луцького ґроду» та майстер-клас «Скоропис XVII століття» відбудуться у Замку Любарта. Всі інші події у «Innerspace».

2)«Каліграфія Луцького ґроду» – це виставка рукописів 17-18 століття. Відкриття виставки – відбувається завдяки співпраці з Волинським краєзнавчим музеєм, Музеєм історії Луцького братства, Державним історико-культурним заповідником в м. Луцьк.

3) 15.07.17 в «Innerspace» відкриються ще 2 виставки: «Виставка робіт Василя Чебаника» та «Виставка студентських каліграфічних робіт». Василь Чебаник – це метр української каліграфії, один з найбільш впливових фахівців ХХ-ХХІ ст.

4) В рамках фестивалю відбудеться 2 майстер-класи: «Скоропис XVII століття» від Кирила Ткачова та «Абстрактна каліграфія» Тараса Макара.

5) Організатор фестивалю – простір для роботи, творчості та відпочинку «Innerspace», але цього разу нас підтримує Департамент культури Луцької міської ради.

6) Зі своєю лекцією до нас приїде Андрій Шевченко – найбільш відомий та впливовий український шрифтовий дизайнер. Лауреат багатьох професійних конкурсів, у тому числі переможець конкурсу «Сучасний діловий український шрифт», проведеного центром Мистецький Арсенал у Києві в 2011 році. Андрій автор шрифту Маріуполь, який є складовою нової айдентики міста. Зараз разом з Кирилом Ткачовим займається шрифтом для міста Дніпро.

7) Андрій Константинов – засновник студії «MintType». Разом з Олегом Ліщуком займаються випуском шрифтів на продаж. Студію «MintType» можна вважати найкращою по розробці шрифтів, як комерційного продукту: мають класний сайт, розробляєть велику кількість шрифтів, завжди є акції, знижки. Зазначаємо, що Андрій Константинов – автор шрифта, який використовується у київському метро, та на нових табличках міста Київ.

8) Третій фестивальний день (понеділок 17.07.17) присвячено альтернативній освіті в Україні. Тема є дуже актуальною, бо як відомо, наші державні органи освіти, як правило, досить застарілі і консервативні. Тому не дивно, що невеличкі недержавні навчальні заклади швидко розвиваються. У нас будуть керівники «School of Visual Communication» (Наталія Синепупова), школи каліграфії «Арт і я» (Алла Калініченко) та «Projector» (Олександр Трегуб).

Програма фестивалю:

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: